5d232e7a88f26obrazek.png
Proto jsem uvítala možnost testovat parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix. Byla jsem na něj zvědavá a zaujal mne, už když o něm vyšel na našich stránkách článek. Takový pohotový pomocník se vždy hodí. Jakmile jsem ho vyzkoušela, byla jsem nadšená po prvních minutách. Výsledek totiž předčil všechna moje očekávání.

5d232e4f92583obrazek.png
Výhodou parních čističů je to, že nepotřebujete při práci s ním žádné čističe. Odstranění nečistot a „zažrané“ špíny obstará párá, která vychází z trysky čističe pod tlakem (a ten si navíc můžete regulovat, v rukojeti je možnost volby dvou možností). Parní čistič má 3 nástavce, které se poradí s různými plochami a prostory, které potřebujete vyčistit. Na dva nástavce je možné navléct jednoduché mopy, které pak jednoduše vyperete.
5d232e6f7a437obrazek.png

Díky parnímu čističi jsem skvěle vyčistila všechny možné spáry, kde lemuje vana, sprchový kout či umyvadlo dlaždičky. Velmi dobře vyčistí během chvíle baterie a odtoky, ale i kuchyňskou linku či dveře sprchového koutu. Dá se použít i na podlahy, vanu či rámy oken. A na tyto všechny povrchy není nutné použít čisticí prostředky, vše zvládne bez problémů pouze pára. V naší domácnosti jsem ho testovala opravdu důkladně a výsledek je velmi kladný. Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix mohu rozhodně doporučit, manipulace je snadná a použití bezpečné. Více na Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix.5d232ea9cd621obrazek.png
Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je nyní menší a s nižší váhou o 200 g. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minuty a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Na první pohled se od svého předchůdce liší designem. Nové provedení je moderní a elegantní, výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší. Funkce LED na rukojeti zobrazuje provozní režim, takže snadno poznáte, kdy je s přístrojem možné pracovat a kdy ne. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Nový design umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství, které je v základní výbavě. To lze uložit buď do velkého vaku, nebo na dva držáky přímo na stroji. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, armatury, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic. Více na Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix.
5d232dd379606obrazek.png

5d232e2263275obrazek.png

Jak se o parní čistič starat poradí specialistka Kärcher Jana Bezoušková:
„Parní čistič vyžaduje údržbu, stejně jako třeba rychlovarné konvice. Jednou za 3 měsíce, v závislosti na intenzitě používání a tvrdosti vody, je třeba jej odvápnit. Pokud se v nádržce tvoří vodní kámen, měli byste to poznat i na době ohřívání, která se může z deklarovaného času prodloužit až o několik minut. Postup odvápnění je jednoduchý. Do nádržky s vodou vložte odvápňovací tyčinku či tabletu nebo nalijte odvápňovací roztok a nechte působit 5 až 8 hodin. Poté vodu vylijte a nádržku důkladně propláchněte. Vždy se držte postupu v návodu, který obdržíte spolu s přístrojem při nákupu.“ Více na Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix.5d232da44536dobrazek.png


Více na KARCHER.CZ
5d232ec943de2obrazek.png

Naše články:

Reklama