OI000731-1-.jpg

Veronika, redaktorka

Opavia Ovesné se skořicí mi moc chutnaly. Na jazyku se jen rozplývají a skořice je cítit velmi jemně, takže vůbec neruší. Skvělý je více než padesátiprocentní obsah cereálií. Je to určitě dobrá alternativa svačinky. Líbí se mi, že sušenky se prodávají v malém balení do kapsy, ale i ve větším, díky kterému se můžete podělit i s kamarády. 

OI000738.jpg

Karolína, redaktorka

Sušenky od Opavie mám moc ráda. Když jdeme na výlet, tak je mám schované v batohu, kdyby na mě přišel hlad. Na chvíli mě zasytí i jedna nebo dvě. Opavia Ovesné se skořicí navíc skvěle chutnají a přiznám se, že je v práci občas jím místo oběda, když na něj zrovna nemám čas. Čekají na mě v šuplíku a vždy mi dodají energii na dalších pár hodin.

OI000473.jpg

Marta, editorka

Testování pamlsků patří k mým oblíbeným. Takže po ovesných sušenkách Opavia Ovesné se skořicí jsem hned skočila a těšila se, až je otestuji. Jsou výborné, sladké tak akorát, s příjemnou chutí skořice. Ta je v nich cítit jemně, ale tak akorát. Skořici mám ráda, takže mě tato příchuť moc zaujala. Na sušenkách je také super, že obsahují 58 % cereálií, takže jde o celkem zdravou pochoutku. Výborné jsou například ke kávě.

5f48f3be0c87dOI000545.jpg

Více informací najdete zde.

Zajímavé informace a příběh značky oblíbených sušenek Opavia najdete na Opavia180.com

5f2807f556319obrazek.png

Reklama