Milé čtenářky, také jste nadšené, když objevíte pomocníka, který vám nejen ulehčí práci, ale také ušetří čas? Pak vás bude zajímat naše nové testování.

Rowenta

RowentaOdborníci říkají, že stejný čas strávíme vysáváním či zametáním podlahy a následně vytíráním. Představte si, že půlku tohoto času ušetříte. Uděláte totiž obě činnosti najednou. Spolu se čtenářkami a čtenáři – ano tohoto testu se zúčastnili i muži, jsme na naší akci v hotelu Mozaic mohli testovat a vyzkoušet novinku z dílny značky Rowenta!

Vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1, který pracuje na principu páry je lehký do ruky, vysává a vytírá najednou. Skvěle stíhá obojí a podlaha je čistá, bez smítek a nečistot a také setřená. Jak naše Rowentatestování dopadlo a jaké jsou recenze čtenářek a čtenářů?

Zatím vám můžeme prozradit, jak se na tento „supervysavač“ díváme my v redakci. Jsme nadšené, na tvrdé podlahy, kterých je dnes v domácnostech většina se totiž tento vysavač skvěle hodí. V prvním kroku vysaje a ve druhém vytře. A ještě díky horké páře je podlaha bez nechtěných bakterií. Každá z nás si vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 vyzkoušela a výsledek našeho testu je shodný – chtěly bysme ho domů!

Podívejte se na několik fotografií z akce a těšte se na další článek s recenzemi a s videem z akce, který se velmi povedla.

RowentaRowenta

 

RowentaROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) je novinka letošního jara, kterou si zamilujete! Také se často potýkáte se zdlouhavým procesem při honem za dokonalým úklidem: nejprve vysajete celý byt, včetně tvrdých povrchů, a pak natočíte kbelík vody a celý proces úklidu opakujete – tedy alespoň na tvrdých podlahách?

Díky novince značky ROWENTA můžete oboje zvládnout naráz. CLEAN&STEAM dokonale zvládne obojí – vysaje a vytře podlahu v jediném kroku. Ušetříte tak polovinu svého drahocenného času (každý týden strávíme v průměru 34 minut vysáváním podlah a dalších 31 minut jejich mytím). Vysavač CLEAN&STEAM totiž kombinuje účinnost tyčového vysavače a parního mopu.

Díky unikátní patentované sací hubici dojde při jediném pohybu směrem vpřed i vzad k perfektnímu vysátí podlahy včetně koutů místnosti a zároveň k jejímu vyčištění parou. Díky tomu vytvoříte zdravé prostředí pro své nebližší bez použití detergentu – pára zničí až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků. Doporučená cena je 7 999 Kč. Více na www.rowenta.cz

 Čtěte také:

Reklama