clanek.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Yenkee batoh Nomad je vyrobený z vysoce odolných materiálů. Vyznačuje se elegantním černým designem, který skvěle zapadne do městského prostředí a je vhodný pro všechny, kdo rádi cestují. A to bez ohledu na typ dopravního prostředku. Batoh si můžete vzít do MHD či do vlaku stejně jako do letadla.

Pevná schránka zajistí, že v něm budou v bezpečí i cenné věci, jako je třeba notebook do velikosti 15,6 „, ale i další elektronická zařízení. Ochranu věcem poskytuje nejen pevný materiál, ale i bezpečností zámek TSA označovaný také jako globální bezpečnostní systém. Kapsáři si na vás s tímto batohem zkrátka nepřijdou.

Vedle bezpečnosti a stylu je benefitem také pohodlné nošení, které zajišťují polstrovaná záda. Vychytávkou je integrovaný nabíjecí USB konektor, který umožňuje z vnitřní strany jednoduše připojit powerbanku k mobilnímu telefonu.

clanek2.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Naše dojmy

Veronika, redaktorka

Na kratší cesty má batoh Nomad od Yenkee ideální velikost a člověka alespoň donutí, vzít si s sebou jen to nejnutnější. Nemusíte s ním ale vyloženě cestovat na několik dní, podle mě se dá skvěle využít i po běžných pochůzkách ve městě, když si s sebou člověk potřebuje vzít například notebook. Tak jsem ho testovala i já. Líbí se mi elegantní design, u zavazadel mám ráda, když jsou jednoduchá, výrazné barvy si nevybírám, protože se potom nehodí k oblečení. Z batohů mě často bolí záda, ale polstrovaná zadní část a dostatečně široké popruhy vedly k tomu, že jsem ani po delším nošení batohu Yenkee problém se zády nepociťovala. Uvnitř je dostatek kapes i skrytějších kapsiček, takže si v něm může člověk věci snadno uspořádat. Skvělé mi přijde to, že batoh se dá úplně celý rozepnout a položit na zem jako kufr. Potom je snadné si do něj věci naskládat a uspořádat je. Velice oceňuji, že součástí batohu je zámek, takže věci jsou v bezpečí před zloději. Batoh Yenkee na mě udělal opravdu velký dojem.

clanek3.jpg
Foto: Klára Křížová

Marta, editorka

Batoh je poměrně velký a kromě notebooku se do něj vejde určitě třeba i mikina nebo lehká bunda a pití nebo knížka. Takže ideální batoh na cestování za prací vlakem apod. Anebo, když jedete někam na víkend ke známým, určitě si do něj můžete dát pár věcí na převlečení a hygienu. Vše se tam vejde. Dá se použít různými způsoby, a ne vždy v něm musíme vozit notebook. Tento batoh má navíc polstrovanou zadní část a široké popruhy, což z něj dělá pohodlný kousek. Záda mě z něj nebolela. Uvnitř batohu je spousta místa, jak jsem už psala, ale také hodně přihrádek. Takže si vše krásně můžeme přehledně rozdělit.

Klára, obchodní oddělení

Myslím, že testovaný batoh Yenkee Nomad je velmi povedený. Je lehký, při tom bytelný a praktický. Líbí se mi možnost uzamykání zipu, je to dobrá pojistka před zloději. Má dobré řešení vnitního prostorku a vejde do něj mnoho potřebných věcí včetně notebooku. Batoh po testování můžeme doporučit.

Jaký je batoh Yenkee Nomad?

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
Batoh Yenkee Nomad má svůj vzhled přizpůsoben městskému prostředí a je ideálním řešením pro ty, kteří často cestují, tráví čas v přeplněných městech, využívají veřejné dopravy nebo létají letadly. Kapsy a zipy batohu jsou důmyslně skryté, aby se k nim případný zloděj nedostal. Do batohu lze uložit bezpečně svou peněženku, dokumenty, peníze nebo karty, které potřebujete mít vždy u sebe.


Cestovní BATOH S OCHRANOU PROTI KRÁDEŽI
Cestovní batoh od Yenkee s ochranou proti krádeži byl vyroben z těch nejodolnějších materiálů, a speciální design je pak pomyslnou třešničkou na dortu. Je určený pro přenášení klávesnic, myší a notebooků do velikosti 15,6 “. Vzhled batohu NOMAD je přizpůsoben městskému prostředí a je ideálním řešením pro ty, kteří jezdí každý den školy.


Batoh je možné uzamknout systémem TSA, který je také označován jako globální bezpečnostní systém. Tímto způsobem je možné uzamykat svá zavazadla, předejít nepříjemnostem s kapsáři a zloději, a zároveň umožnit bezpečnostním orgánům kontrolu zavazadel bez poškození.


Jistě oceníte také integrovaný nabíjecí USB konektor, který umožní z vnitřní strany jednoduše připojit powerbanku k mobilnímu telefonu. Stává se tak vhodnou alternativou nabíječky pro uživatele chytrých telefonů, kteří chtějí být stále na příjmu a používání telefonu se nevzdávají ani na cestách. Pohodlí a zdraví pro vaše záda pak zabezpečí kvalitně polstrovaná zadní strana batohu.
 dopo.jpg

Více informací najdete na https://www.yenkee.cz
614321bbf2973obrazek.png

Reklama