Dr. Dana Nail Renewal System se postará nejen o zdraví, pevnost a lesk vaši nehtů, ale také pečuje o nehtovou kůžičku. Aplikace je více než jednoduchá, pojďme na to!
5cc6e4d6664f1obrazek.png

  • Krok 1: Příprava nehtů kyselinou glykolovou

Toto je první krok v rámci péče o nehty s Dr. Dana – obsahuje kyselinu glykolovou pro zcela nezbytnou exfoliaci nehtů. Ujistěte se, že jsou vaše nehty suché, čisté a odlakované. Perem několikrát otočte, nevzdávejte se, poprvé to může chvíli trvat, a naneste kapičku přípravku rovnoměrně na nehty jedné ruky. To stejné zopakujte s druhou rukou. Nechte produkt kompletně vstřebat a pak pomalu přejděte ke kroku č. 2. Používejte jednou týdně.

  • Krok 2: Dokonalý přípravný pilník na nerovnosti

Tento multifunkční pilník má tři úrovně drsnosti k co nejlepší úpravě vašich nehtů, k odstranění jakýchkoli poškozených povrchových buněk nehtu a k přípravě vašich nehtů na krok č. 3. Dvakrát až pětkrát přepilujte své nehty „povrchem 01“ dokud se neobjeví jemný prášek. To stejné zopakujte s „povrchem 02“ a pak celý proces dokončete s „povrchem 03“, jen na pilník více přitlačte a pohybujte jím tam a zpět, aby se nehty krásně leskly. „Povrch 01 a 02“ používejte jen jednou týdně. „Povrch 03“ pro zvýšení lesku nepoužívejte víc než jednou denně.

  • Krok 3: Hlubkově hydratační přípravek na nehty a kůžičku kolem nehtů

Už jste skoro u konce! Tento inovativní gelový olej je vyrobený z přírodních složek, které vaše nehty zanechají na pohled zdravé, lesklé a silné. Stejně jako u kroku. č 1 točte stříbrným perem a štětečkem naneste produkt přes celý nehet, nezapomeňte také na kůžičku (teď už bude také vypadat hezky). Tento krok opakujte celý týden (ne víc, než jednou denně), a pak můžete vyrazit na večírek a pochlubit se svými krásnými nehty.
My jsme nehtovou péči o Nu Skin vyzkoušely v redakci? Jaké je naše hodnocení?

Žaneta Podlahová, produkce marketingu
5cc6e4a501f11obrazek.png
Nail Renewal System Dr. Dana od Nu Skin je péče o roztřepené, oslabené nehty bez lesku. Systém, který je určen pro ty, kteří o své nehty nepečují, tudíž pro mě jako stvořený. Už od dětství mám hezké pevné nehty a nesnášela jsem jejich lakování, tudíž je nemám poškozené. Ale když mě čeká nějaká důležitá akce, kdy chci, aby se mé nehty leskly, používám bezbarvý, či lehce narůžovělý lak. Po téhle péči se nejen krásně lesknou, ale jsou hebké, jemné na dotek. S čím mám tedy problém, tak jsou záděrky kolem nehtů, a i s tímto problémem si hravě poradí krok č.3 Hloubkově hydratační přípravek na nehty a kůžičku kolem nehtů, která se může aplikovat každý den. Za 10 minut mám nehty jako ze škatulky!

5cc6e9d60aa22obrazek.png

Více informací naleznete zde.
5cc6e4ca07bc1obrazek.png

Reklama