5b3238d479199obrazek.jpg

Na každém bonbónu je nakreslený originální smajlík, který v letních teplotách nenechá chladným ani vás, ani toho, komu ho nabídnete. Recept na zábavné letní okamžiky je jednoduchý – vyndejte z kapsy, kabelky či plážové tašky ruličku „mentosek“, z ní bonbón se smajlíkem a nabídněte ho kamarádovi, sestře, dítěti či náhodnému známému – osvěžení a úsměv spojují a díky Mentos Say Hello Lemonade zažijete kouzelné letní okamžiky, po kterých je svěže na jazyku a sladce na duši.

Právě motiv hravosti je to, co oblíbené Mentos Say Hello odlišuje od konkurence.

5b3238a89f24dobrazek.jpg

Chuť a přidanou hodnotu zábavy, kterou „mentosky“ nabízejí, ocenili i spotřebitelé v soutěži Volba spotřebitelů 2018. Mentos Say Hello Lemonade se stala  v Čechách i na Slovensku nejoblíbenější novinkou v kategorii cukrovinek. Volba spotřebitelů je prestižní a známý program, který už 18 let monitoruje, oceňuje a komentuje inovace a novinky na rychloobrátkovém trhu. Oceněné produkty jsou vyhlášené na základě průzkumu realizovaného společností ACNielsen, do kterého se v České republice zapojilo 4000 respondentů.

5b3238b9810c3obrazek.jpg

5b32432b959edobrazek.jpg

Ochutnejte i vy citrónové bonbóny s usměvavým nápadem Mentos Say Hello Lemonade a zapojte se do soutěže o zásobu bonbónů Mentos na celé léto a akční GoPro kamery. Stačí přidat na Instagram co nejakčnější fotku, jak si vychutnáváte Mentos Say Hello, označit jí @mentos_czsk a @gohd.cz, přidat hashtag #letosmentos a potom už jen čekat na svoji výhru. Více informací najdete na Instagramu @mentos_czsk

Klára Křížová

Nové Mentosky jsou skvělé a hodně zábavné. Těším se, jaký smajlík zrovna vytáhnu z ruličky. Mám ráda citronovou chuť, je taková letní a svěží! Jakmile se mi dostaly do ruky, hned jsme se se synem vyfotili a zažili u toho spoustu legrace. Baví mě i to, že je s fotkami spojená soutěž a výhry jsou parádní pro léto.
 
Žaneta Podlahová

Mentosky, co jsem testovala, mi přijdou roztomilé a vtipné. Dostala jsem je jako dárek a rozesmály mne. Líbí se mi, jak jsou nápadité…

Kristina Vodičková

Líbí se mi seznamovací koncept nových Mentos smajlíků. Rozhodně vezmu ruličku na fesťák a jsem zvědavá, kolik lidí si smajlík vezme a ještě k tomu neodolá udělat i natištěný ksichtík. Sranda musí být a Mentosku nikdy nikdo neodmítne.

Uložit