Je pro vás důležitá zdravá snídaně? Zapojte se s námi do zajímavé akce, kterou jsme pro vás připravili se společností Emco.

EMCO právě uvádí na trh unikátní příchuť Ovesné snídaně. Jedná se o oblíbené Mysli na zdraví a Ovesnou kaši Expres s mákem a švestkami. Chcete tyto novinky a další výrobky od Emco vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže! Deset z vás vyhraje balíčky pro zdravou snídani, ve kterých nebudou chybět ani jmenované výrobky s mákem a švestkami!

Emco

Mysli na zdraví s mákem a švestkami
Základem výrobku jsou ovesné vločky (45%) doplněné o mák a sušené švestky. Mák je v našich končinách velice známá plodina již několik století. Jelikož obsahuje velké množství vápníku, až 12x více než mléko, je pro náš organismus velice prospěšný. Švestky jsou významným zdrojem vitamínů skupiny B, vitamínu E a také mnoha minerálních látek (draslík, železo, fosfor). Mysli na zdraví s mákem a švestkami je v prodeji v 375 g balení za doporučenou cenu 46,90 Kč

Ovesná kaše Expres s mákem a švestkami
Opět ve složení kralují ovesné vločky (54%), které nám dávají tolik potřebnou vlákninu. Speciálně při přípravě kaše vás překvapí známá a přitom neotřelá vůně této makovo-švestkové kombinace. Expres ovesná kaše je v prodeji (4 x 65g) za 43,90 Kč.

Proč kombinace mák a švestky?
„Chtěli jsme zákazníkům nabídnout známou a oblíbenou příchuť, která bude pro český trh typická, ale přitom v našem segmentu výrobků zcela originální. Doufám, že kombinací máku a švestek, se nám to podařilo a navážeme tak třeba u nás na velice populární jablko a skořici,“ říká Petra Farkašová, vedoucí marketingu společnosti Emco.

Pojďte s námi testovat novinky od Emco!
Zapojte se do naší soutěže! Deset z vás vyhraje balíčky pro zdravou snídani, ve kterých nebudou chybět novinky s příchutí máku a švestek - Těšíme se na vaše zhodnocení, jak vám výrobky chutnaly! Soutěž najdete v rubrice Soutěže.

Osobní zkušenost:
Novinky Mysli na zdraví Mák a švestky jsem vyzkoušela na tiskové konferenci, kde byly představeny. Mám ráda cereálie smíchané s bílým jogurtem. Jím je buď k snídani nebo jen tak, když mám na ně chuť, jako malou svačinku. Musím říci, že jsou moc dobré. Sladké akorát a chuť švestek je lahodná.
Klára Křížová

Více na www.emco.cz

Reklama