Poprosili jsme maminky, které se svými dětmi testovaly blastery Nerf Nitro, aby nám napsaly své recenze a poslaly nám fotografie. Za to jim děkujeme.

Pavlarihova

Zasílám slíbenou krátkou recenzi na Nerf nitro. Syn byl z pistolky nadšený, velmi se mu líbí. Moc se mu nedaří pistoli natáhnout (je ještě malý), ale ani to nevadí. Já nebo manžel si hrajeme s ním a zabaví se celá rodina :-) Pistole vypadá kvalitně, autíčka jsou pěnová, takže když něco nebo někoho trefíte, nic se nestane. Celkově jsme moc spokojeni.

Vanity12

Při rozbalení hračky nám nejdříve trochu trvalo, než jsme pochopili, že je nutno dát baterie, aby hračka fungovala:-) Dcera, pět let, je z hračky nadšená. Nejraději střílí do překážek a baví ji, že kočka honí vystřelená auta. Je to hra pro celou rodinu, dají se dělat závody. Autíčka jsou příjemně měkká, nehrozí zranění. Jediné, co bych hračce vytknula je hlučnost a nemožnost zvuk regulovat. Jinak opravdu super a jsme rádi, že jsme mohli testovat. Ovládání hračky zvládá pětileté dítě v pohodě.

kozeluhova

Předem děkujeme za možnost otestování dětské hračky Nerf Nitro Throttleshot Blitz od Hasbro. Hračka byla zabalena v obalu z kartonu s fotonávodem a z průhledného plastu, aby byla hračka vidět bez nutnosti rozbalování.  Hračka je určena pro děti od 5 let a obsahuje vystřelovací rampu, autíčko a dva stojánky. Naši osmileťáci ani žádný návod nepotřebovali a hned věděli, co s touto Nerf pistolkou na autíčka dělat.  Ocenili jsme měkký materiál autíčka, které při nabourání do nábytku nedělá žádné nechtěné stopy po bourání. Děti se s hračkou zabavily dlouhou dobu, bavilo je vymýšlet různé trasy střelby a překážky pro autíčko. Ke hře se vracely téměř každý den, což svědčí, že tato hračka u nás určitě nebude zahálet v koutě a byla „trefou do černého“!

smela

Se synem jsme vyzkoušeli základní sadu –  nejmenší blaster Nerf Nitro Throttleshot Blizt asst. Obsahem balení bylo i žluté pěnové autíčko a dvě černé překážky. Když jsme testovací balíček rozbalili, tak syn se hned vrhl na průzkum. Musím říci, že nadšení bylo veliké, hračku ocenil nejen syn, ale dokonce i manžel. Ten první den si s tím hráli snad tři hodiny v kuse. Provedení je dle mého názoru kvalitní, jedná se o pevný plast. Hračka je opravdu nápaditá a vystřelené autíčko jede snad rychlostí blesku. Jediné, co mě trošku mrzí a zároveň mě překvapilo je fakt, že autíčko jde strašně špatně vystřelit. Synovi se spoušť podaří zmáčknou zatím jen málokdy. A to jsem si myslela, že po čase to trošku povolí a mačkání spouště bude jednodušší. Jak už jsem psala testujeme tu základní sadu, takže do budoucna určitě uvažujeme o rozšíření, určitě by bylo fajn zahrát si i závody, které autíčko dojede od startovní čáry dál apod.

kloska

Ještě jednou děkuji za výhru – hračku Nerf. Vnouček měl obrovskou radost, bohužel jen chvíli, po třetím vystřelení auta se spouštěcí mechanismus zasekl a nefungoval. Podařilo se mi ho asi třikrát opět zprovoznit, ale mechanismus se často zasekává. Navíc jde velmi těžce spustit, vnouček na něj nemá dost síly, auto musí vystřelit dospělý člověk. 

matali

Pistolka Nerf Nitro zábavná pro děti do 10 až 12 let, asi bych jen vytkla, že můstek by měl být z jiného těžšího materiálu, aby vystřelené autíčko můstek lehce neodšouplo. Pořizovací cena je příliš vysoká, kdybychom uvažovali o koupi druhé pistolky, jinak je to super zábava :-)

Jaké novinky od značky Nerf jsme testovali? Pojďte se inspirovat!
 

Nerf Nitro Throttleshot Blizt

Zažijte nezapomenutelnou jízdu s Nerf Nitro! Nový nejmenší blaster Throttleshot přichází v balení navíc se 2 překážkami, které si můžete nastavit, jak chcete! Otestujte své schopnosti překonat překážky a zajeďte tu nejlepší jízdu v závodě s Nerf Nitro! V balení najdete blaster, 2 překážky a pěnové autíčko. 


Nerf Nitro Longshot Smash

Užijte si nevšední zábavu s Nerf Nitro blasterem Longshot Smash! Blaster je v balení dodáván se 4 překážkami, které si můžete nastavit podle sebe a sestavit si tak super dráhu. Střílejte pěnová autíčka na rampu a vytvářejte tak nejšílenější kaskadérské akce! V balení je blaster, 4 překážky, rampa a 2 pěnová autíčka. Nerf Nitro Flashfury Chaos

Nový blaster Nerf Nitro FlashFury nabízí spoustu nové zábavy! V tomto balení s blasterem je navíc cíl, se kterým, když se střetne autíčko, provede skvělou kaskadérskou akci! Stačí položit blaster Nitro na podlahu, vložit do zásobníku až 3 autíčka, zmáčknout spoušť a střílet na nejbližší terč nebo rampu. V balení s blasterem jsou navíc 3 pěnová autíčka, 1 cíl, 6 překážek a rampa na skok do dálky. Nerf Nitro Motofury Rapid Rally

Užijte si nový rozměr zábavy s novým motorizovaným Nerf Nitro! Vystřelte z blasteru autíčko a sledujte tu jízdu! Autíčka létají vysoko, daleko a extrémně rychle! Nastavte si svou vlastní dráhu s příslušenstvím, které je dodáváno s blasterem. V balení je 9 speciálních pěnových autíček. Všech 9 autíček se vejde do zásobníku, ze kterého se automaticky plní do hlavně. Stačí nastartovat motor a pálit! 

Líbí se vám podzimní novinky? Myslete na dárky pod stromeček. Naše vybrané tipy se vám jistě budou hodit..

Reklama