Jak naše testování dopadlo? Podívejte se na naše fotografie, jak jsme si testování užily! Vždyť sladkosti a čokoláda, to je to, co si tak rádi užíváme! Ze srdce sladký Swing čokoládový zaujme nejen svou chutí, která si vás doslova získá, ale také svým jedinečným tvarem, který vypadá neodolatelně, při každé příležitosti.  Při ochutnání oceníte 50 % skvělé čokoládové náplně, která je ukryta v pěti spirálách jemného a vláčného těsta.

Jak nám Ze srdce sladký Swing čokoládový chutnal? Přečtěte si reakce čtenářek:
 
Klára K.: Mám ráda čokoládové zákusky i samotnou čokoládu, takže mne novinka Ze srdce sladký Swing čokoládový chutnala. Mohu jí doporučit.
 
Jana S.: Ze srdce sladký Swing čokoládový chutnal mne mile překvapil. Chutná velmi dobře.
 
Věra H.: Sladká čokoláda, to je moje, takže je jasné, že mne tato novinka Swing moc chutnala!
 
Karolína J.: Musím říci, že mne tato sladká „buchta“ plněná čokoládou nadchla, je moc dobrá a jemná čokoláda je super.
 
Hanka H.: Mám ráda sladkou snídani, myslím, že je to velmi dobrá varianta pro sladké snídání nebo jen tak když přijde návštěva, nebo sladká svačina ke kávě. Ze srdce sladký Swing čokoládový mi chutnal, oceňuji velké množství čokolády.
 
Jana V.: Čokoláda uvnitř Swingu je opravdu dobrá. Sladká, jemná, nelepí se, v krémovější konzistenci. Za mne Ze srdce sladký Swing čokoládový – pochvala.
 
Klára T.: Občas mám vyloženě chuť na něco sladkého, takže Ze srdce sladký Swing čokoládový mi chutnal. Nepeču, takže je to pro mne dobrá varianta chutě a koupeného pečiva.
 
Monika K.: Ze srdce sladký Swing čokoládový mi chutná, někdy si ho určitě koupím.
 
Mája M.: Jsem ráda, že je k dostání sladké pečení s velkým množstvím čokolády. Na akci i doma nám všem chutnal.


 
Food bloggerka Alena www.bohynekuchyne.cz: Měla jsem možnost testovat Ze srdce sladký Swing čokoládový a ráda ho zařadím do tipů na sladkou snídani. Je v něm hodně čokolády, a to si myslím ocení ženy, co milují čokoládu. Určitě je to dobrý tip i pro rodiny s dětmi, protože děti milují sladké.  Je vláčný a dobrý.
 
Náš tip: Nesnažte se odolat pokušení a potěšte sebe a své blízké novinkou z vyladěné řady Ze srdce sladké – čokoládovým Swingem.  Čeká na Vás 50 % skvělé čokoládové náplně, která je ukryta v pěti spirálách jemného a vláčného těsta. Dopřejte si to potěšení a ochutnejte Ze srdce sladký čokoládový Swing.  

Více na www.penam.cz

Reklama