Do testování aviváží Coccolino se kromě čtenářek a několika blogerek zapojila i naše redakce. Jak naše testování krásných jarních vůní dopadlo?

Oblíbená aviváž Coccolino přináší do domácnosti nový příval jarní energie. Zapojili jsme se do testování tři novinek s vůní narcisu, jasmínu nebo levandule – což je nová řada inspirována vůní jedinečných květin. Každá varianta připomíná jednu z oblíbených jarních květin. Charakteristickým znakem těchto novinek je neopakovatelná vůně, dlouhotrvající svěžest a příjemný design lahví.

Coccolino

Jaké jsou nové vůně?

  • Navoďte si pocit elegance, půvabu a něžnosti. Jasmínovou variantu charakterizuje sladká, květinová a omamná vůně, která vás zavede do světa harmonie.
  • Aviváž s vůní narcisu přináší pravý pocit jara. Jedna z prvních a nejhezčích květin tohoto ročního období je oblíbená v mnoha zemích na celém světě.
  • Coccolino Levandule vás přenese do atmosféry romantické procházky mezi voňavými levandulemi.

Jak dopadl náš redakční test?

Michaela Malečková: Testovala jsem aviváž a vybrala jsem si Coccolino s vůní narcisu, protože narcis je pro mne symbolem jara, které mám ráda.

Chybu jsem rozhodně neudělala, neboť prádlo krásně a svěže voní, je jemné a měkké. Některé kousky není třeba ani žehlit. Já jsem tedy velmi spokojená, budu ho kupovat i nadále a vyzkouším i ostatní nové vůně Coccolino. Můžu jen doporučit.

Klára Křížová: Levandule je moje jistota, proto jsem si ji vybrala. Mám ráda tyto vůně, které provoní domácnost, miluju vůni prádla s levandulovým odérem. Prádlo vyprané s touto aviváží jsem dala jen tak pověsit na šňůru, abych se kochala už při schnutí. Vždy mi přijde, že prádlo v sušičce ztratí většinu vůně. Vyprané prádlo nádherně vonělo, provonělo pokoj, bylo na omak krásně měkké a hebké. Složené kousky provoněly i skříň. Neodolala jsem a vyprala jsem hned i ložní prádlo, abych se mohla zabalit do peřiny s touto krásnou vůní. U mne má levandulové Coccolino jedničku!

Klára Tichá: Vybrala jsem si jasmínovou variantu. Mám ráda tyto výrazné vůně a jasmín je pro mne jarním pozdravem. Aviváž jsem použila na topy a svetříky, mám ráda, když se oblečení dotýkám, je hebké a já cítím, jak voní. Mohu určitě doporučit, květinové vůně nikdy nezklamou.

Věra Forejtová: Mám variantu levanduli a přidala jsem tuto aviváž k praní dek a prostěradel. Miluju, když mi voní postel a pokrývky jsou krásně hebké. Levandule je klasikou, která mne vždy potěší a je tak příjemná!

Těšíme se na vaše testování a na vaše recenze.

Coccolino

Více informací o avivážích Coccolino najdete ZDE

Reklama