Připravili jsme pro vás krásnou akci! Potřebují vaše barvy oživit? Chcete mít oslnivou barvu vlasů, aby vaše vlasy vypadaly luxusně s rafinovanými odlesky? Pojďte s námi testovat nové barvy na vlasy Color Sensation!

GarnierAť je barva vlasů jakkoli mnohotvárná, proměnlivá, zářivá, smyslná nebo intenzivní, jasně vypovídá o vaší osobnosti a hovoří za vás. Barvou vlasů vždy vysíláte jasné poselství. S novou barvou Garnier máte zaručený výsledek barvení. Nová Color Sensation je dosud nejvýraznější barvou na vlasy Garnier a je zdrojem rafinované krásy, která vám dá vyniknout v každé situaci. Jaké barvy nyní můžete vyzkoušet?

Díky barvě na vlasy Color Sensation se smysly mohou vydat zcela novým směrem: poznat nádhernou, oslnivou barvu, vlasy nádherně hebké na dotek, překvapivě příjemnou vůni na úrovni parfému, skvělý pocit ze snadno rozčesatelných vlasů, jimiž hřeben klouže naprosto bez odporu. Krása, díky níž se život stává potěšením!

Díky vaším reakcím ve článku Testujeme nové Color Sensation od Garnier: jakou barvu byste chtěla otestovat? jsme vybrali 15 z vás, komu jsme v těchto dnech zaslali vybrané barvy - otestujte je, nabarvěte si vlasy a následně nám vyplňte krátký dotazník, jak jste byly s barvou spokojení - dotazník vám zašleme e-mailem. Těšíme se na vaše zkušenosti, které následně využijeme pro další článek - jak jste barvy otestovaly. Pokud nám pošlete i fotografie, budeme moc rádi!

Kdo tedy bude testovat a jakou barvu? Zde jsou vybrané čtenářky a jejich příspěvky, na základě kterých jsme zaslali odstín barvy - každá z vybraných čtenářek získá balíček se dvěma barvami Color Sensation

Barvy získávají:

Garnier

mishulka33
Vlasy si barvím již 7 let. Doteď jsem používala rubínovou barvu, ale moc mě nenadchla, proto bych ráda vyzkoušela intenzivní rubínovou barvu (6.60) od Garnier. Na obrázku vypadá opravdu skvěle a lákavě.

ivets
Dobrý den, má původní barva vlasů byla „echt“ černá, ovšem s postupem let jsou mé vlasy nejen protkané stříbrnými nitkami, ale barva je bohužel taková nanicovatá - ani sytě černá ani hutná hnědá... Navíc bych moc ráda, teď na jaře, vystoupila ze své šedi a prozářila nejen své vlasy, ale celou osobnost novou sakra výraznou barvou! Vybrala jsem si odstín č. 6.35 zlatá mahagonová. No, ale jelikož jsem celkem smolař, musím přiznat, že moc nevěřím ani v úspěch výběru mé osoby, ani dobrou účinnost barvy (po zkušenosti z minulých pokusů o získání intenzivní a zářivé barvy). Nebo že by naděje umírala poslední??

evamagdalena
Mně by nejvíce vyhovoval odstín 7.0 jemná opálová blond, jestli si přibližně pamatuji. Dala jsem si nový sestřih, ale na profi barvení by mi to finančně nevyšlo, a tak co se dá dělat musím opět

Roland
Stejně jako ostatní i já bych ráda vyzkoušela nové syté barvy na vlasy. Dříve jsem si je barvila jen pokud jsem chtěla, ale přibývají šediny, tak už je to nutnost, Zatím vystačím s domácím barvením, protože jich zase ještě není tolik (ale už to stačí). Ráda bych, pokud je to možné vyzkoušela barvu 4,15 ledově kaštanovou- vypadá zajímavě - děkuji.

heledobr
Na vlasech jsem už zkoušela všechny možné odstíny, ale nakonec jsem skončila u zářivě hnědé. Teď už mám vlasy děsně prošedivělé a potřebovala bych nějakou barvu, která dobře kryje..Ráda bych zkusila 4.0 - Středně hnědá.

Danca26
Moje vlasy jsou takové obyčejné světle hnědé barvy, ale mám náladu na pořádný exeperiment. Říkala jsem si, že si vyberu nějakou zářivě rudou, ale okouzlila mě 3.16 tmavě ametystová - nádhera - už se vidím, jak mám hlavičku do fialova

maryna
Ráda bych vyzkoušela 2.0 ebenově černou..mé vlasy jsou bez šťávy a potřebují za ta léta trochu oživit.

Mischelle3
Svou barvu mám nevýraznou tmavou blond, momentálně mám už velký odrost blond barvy a 6.0 tmavá blond by mi snad vytvořila ombré efekt po kterém toužím

zwiki
Mou barvu,kterou používám kolikrát nemůžu sehnat a proto bych ráda vyzkoušela odstín- 9.13 velmi světlá blond duhová. Děkuji

mollerova
Pro mne je jako dělaná 5.0 Zářivě světle hnědá. Mám myší světlý blond....

danusch
Momentálně mám barvu lískový oříšek a ráda bych zvýraznila a zazářila barvou s odstínem 6.46 hnědočervená jantarová.

Jitulinka
Delší dobu používám modročernou. Tu v nabídce postrádám Kdybych si měla vybrat, vystačila bych si s 1.0 ultra černou

hesla
určitě 5.62 granátová. Na mé tmavé vlasy se jistě bude moc hodit. už se těším. díky

IRISS215
Já si vlasy barvím již dlouhou dobu, kdy používám různé zesvětlovačea pod barvy, a proto bych moc ráda vyzkoušela barvu - superzesvětlující přírodní blond pod č. 110

irulka23
Chtěla bych otestovat odstín 3.0 Tmavě hnědá

Budeme se těšit na vaše zhodnocení! Všechny odstíny a jejich označení najdete ZDE (klikni).

O barvách se také můžete dozvědět více v již uveřejněném článku.

Váháte, jaký byste chtěla otestovat odstín? Vyzkoušejte si barvu Color Sensation hned teď díky zábavné aplikaci na facebook.com/garnier.

Reklama