Buďte smyslná s novými barvami na vlasy od Garnier. Intenzivní pigmenty, květinové oleje a perleť zajistí opravdový požitek pro smysly.

Garnier

Připravili jsme pro vás krásnou akci! Potřebují vaše barvy oživit? Chcete mít oslnivou barvu vlasů, aby vaše vlasy vypadaly luxusně s rafinovanými odlesky? Pojďte s námi testovat nové barvy na vlasy Color Sensation!

Ať je barva vlasů jakkoli mnohotvárná, proměnlivá, zářivá, smyslná nebo intenzivní, jasně vypovídá o vaší osobnosti a hovoří za vás. Barvou vlasů vždy vysíláte jasné poselství. S novou barvou Garnier máte zaručený výsledek barvení. Nová Color Sensation je dosud nejvýraznější barvou na vlasy Garnier a je zdrojem rafinované krásy, která vám dá vyniknout v každé situaci. Jaké barvy nyní můžete vyzkoušet?

Testujeme nové barvy na vlasy Color Sensation od Garnier

Hledáme patnáct čtenářek Žena-in, které od nás získají balíček se dvěma barvami (dvakrát stejný odstín), dle vlastního výběru. Následně všechny vybrané čtenářky poprosíme, aby nám vyplnily dotazník, který mezitím připravíme - budeme chtít vědět, jak jste byly spokojeny s barvou, jakou s ní máte zkušenost a jak vám slušela. Celkové zhodnocení vydáme v dalším článku, aby si i ostatní čtenářky mohly přečíst, jak vaše testování dopadlo.

Díky barvě na vlasy Color Sensation se smysly mohou vydat zcela novým směrem: poznat nádhernou, oslnivou barvu, vlasy nádherně hebké na dotek, překvapivě příjemnou vůni na úrovni parfému, skvělý pocit ze snadno rozčesatelných vlasů, jimiž hřeben klouže naprosto bez odporu. Krása, díky níž se život stává potěšením!

Jaké barvy nyní můžete vyzkoušet?

Vybírat můžete ze dvaceti nových odstínů s intenzivními pigmenty pro smyslnou barvu.

Krásné sytě hnědé
Syté hnědé odstíny s intenzivními a jemným i teplými nebo studenými odlesky pro okouzlující svůdnost.

Černé s vysokým leskem
Sytě černé odstíny v paletě od kontrastních odstínů evokujících záhadnost až po zrcadlový lesk. Elegantní a smyslné a zároveň intenzivní a působivé.

Ohnivě červené, které nikdy nevyblednou
Ohnivé, zářivé odstíny červené, které odvážně podtrhnou vaši krásu. Hluboké, syté a intenzivní červené odstíny Color Sensation zajistí dlouhotrvající barvu a lesk.

Zářivé blond
Odstíny Blonde a Ultra Blonde pro rozzářené vlasy plné třpytu a bez nežádoucího nažloutlého efektu. Velmi světlé, intenzivní, ledové odstíny blond, které efektivně odrážejí světlo a odhalí vaši okouzlující ženskost.

Účinné zesvětlovače v barevném rozsahu 2- 6, aby mohla oslnivý vzhled získat každá žena!

Vlasy jsou rozzářené a na dotek hedvábně jemné. COLOR SENSATION - BUĎTE OSLNIVÁ!

Přihlaste se do testování barev na vlasy právě teď!

Napište nám pod tento článek, jakou máte stávající barvu a jakou barvu Color Sensation, který konkrétní odstín byste ráda otestovala. Do 2. 4. 2012 vaše příspěvky vyhodnotíme a vybereme 15 z vás, kterým zašleme balíček s barvami. Budeme se těšit na vaše zhodnocení! Všechny odstíny a jejich označení najdete na http://www.colorsensation.cz/produkty.php

O barvách se také můžete dozvědět více v již uveřejněném článku.

Váháte, jaký byste chtěla otestovat odstín? Vyzkoušejte si barvu Color Sensation hned teď díky zábavné aplikaci na facebook.com/garnier.

Všem, které pravidelně potká záchvat nerozhodnosti u police s barvami na vlasy, přináší Garnier se svými Color Sensation jednoduché řešení. Vyberete si s novou aplikací senzační barvu v klidu i pohodlí domova, navíc s garancí odstínu barvy.

Stačí se podívat na facebook.com/Garnier a spustit aplikaci. Nahrajete svoji fotku a bavíte se desítkami barev i účesů, se kterými se můžete změnit. Vyzkoušejte si své virtuální proměny!

Barvy COLOR SENSATION a jejich čísla si můžete prohlédnout ZDE.

Všechny odstíny a jejich označení najdete také na http://www.colorsensation.cz/produkty.php.

Prosíme, vyberte si pouze jeden odstín, který chcete otestovat. (Není možné zkombinovat dva odstíny.) V balíčku dostanete dvě balení jednoho vámi vybraného odstínu.

 

 

garnier_cl

 

Reklama