Jste rádi, že můžeme testovat novinku od Huawei, která nás doslova nadchla. Jedná se o chytré hodinky Huawei Watch GT Runner, oceníte je zejména pro běh, ale i pro ostatní sportovní aktivity. Pokud si zapisujete běh, oceníte přesný zápis trasy běhu, ale i měření tepové hladiny, která je naprosto přesná nebo virtuálního kouče. Ten naplánuje běh jak začátečníkům s pomocí se efektivně rozběhat, tak i zkušeným běžcům, kteří chtějí zdokonalit své výkony.

beh.jpg
Foto: Zuzana Kubáňová

Myslíme si, že tyto „vytuněné hodinky“ se vám budou rozhodně líbit.

Pro použití chytrých hodinek si musíte stáhnout aplikaci Huawei Zdraví, díky které se vše automaticky synchronizuje, takže veškerý přehled vidíte jak ve této aplikaci, tak přímo na hodinkách. Aplikace a použití hodinek je použitelná pro všechny typy chytrých telefonů.

6229fb5a2e513obrazek.jpg
Foto: Aplikaci Huawei Zdraví

Pro naší redakci hodinky hodnotí naše kamarádka, trenérka, aktivní sportovkyně a běžkyně Zuzana Kubáňová, která pro nás s testem Huawei Watch GT Runner připraví 4 podrobné články. Takže se můžete těšit na reálné poznatky a zhodnocení zkušenosti ženy, ne technického odborníka.

be1.jpg
Foto: Zuzana Kubáňová

Jaké jsou hodinky Huawei Watch GT Runner? Proč byste si je měli vyzkoušet?

Huawei WATCH GT Runner jsou chytré hodinky určené milovníkům běhu, které disponují voděodolností 5 ATM, reproduktorem a špičkovou výdrží baterie (až 14 dní). Váží pouhých 38,5 g, takže je na vašem zápěstí skoro neucítíte. Nový modul měření srdečního tepu udává spolehlivé údaje, které se vyrovnají údajům z hrudního pásu. Třešničkou na dortu je Huawei Running Ability Index, včetně virtuálního trenéra, který vám na základě vámi zadaných dat, vytvoří tréninkový plán na míru. GPS s přesným měřením trasy a měření SpO2 v krvi je samozřejmostí.

Naše testerka, multisportovkyně a milovnice sportu Zuzana Kubáňová

62288fa4bcd1cobrazek.png

 • Trenérka a bývalá vrcholová hráčka squashe, mistryně republiky ve squashi
 • Závodní hráčka racketlonu (osminásobná mistryně světa)
 • Fitness instruktorka a instruktorka kondičního posilování se zaměřením na funkční trénink a kalistheniku (na základě akreditace MŠMT)
 • Školitelka a majitelka licence TABATA – školení pro trenéry TABATA® SPECIALISTS
 • Osobní fitness instruktorka s mezinárodní licencí
 • Specialistka na cvičení s vahou vlastního těla na TRX, Redcord, flowin, pánevní dno a core
 • Zakladatelka fitness směru Jumpboxing
 • Vítězka Predator Race Brutal
 • Mistryně světa v CROSSMINTONu
 • Aktivní běžkyně
 • V současné době závodní sportovní i námořní jachtařka

Můžete jí také sledovat na jejím blogu nebo sociálních sítích:

Více jsme o testovaných hodinkách Huawei Watch GT Runner psali: Zbožňujete běhání? S Huawei Watch GT Runner ho budete milovat ještě víc

6229fa53f0e6eobrazek.jpg

HUAWEI WATCH GT Runner budou v prodeji od 7. 3. v barvě Black za 6999 Kč. V rámci speciální akce, která trvá od 7. 3 do 20. 3. 2022, dostanete navíc při koupi hodinek jako dárek sluchátka Huawei FreeBuds4i.

Více informací najdete na Consumer.huawei.com
6229fa7ad0e1bobrazek.jpg

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na: