Milé čtenářky, máme pro vás připravenou oblíbenou testovací akci spojenou s péčí o prádlo a s vůněmi. Nechte se hýčkat krásnými vůněmi, ponořte se do jejich nálady a užijte si je.

Oblíbená aviváž Coccolino přináší do domácnosti nový příval jarní energie. Budeme testovat tři novinky s vůní narcisu, jasmínu nebo levandule a připadejte si každý den jako v rozkvetlé jarní zahradě!

Inspirována vůní jedinečných květin vznikla nová řada aviváží Coccolino. Každá varianta vám připomene jednu z oblíbených jarních květin. Charakteristickým znakem těchto novinek je neopakovatelná vůně, dlouhotrvající svěžest a příjemný design lahví. Ze třech jarních variant si určitě každá domácí hospodyňka vybere tu svou oblíbenou!

coco

Navoďte si pocit elegance, půvabu a něžnosti. Jasmínovou variantu charakterizuje sladká, květinová a omamná vůně, která vás zavede do světa harmonie.

Aviváž s vůní narcisu přináší pravý pocit jara. Jedna z prvních a nejhezčích květin tohoto ročního období je oblíbená v mnoha zemích na celém světě.

Coccolino Levandule vás přenese do atmosféry romantické procházky mezi voňavými levandulemi.

Medvídek Coccolino prostě přináší nové aviváže, které zanechají prádlo měkké, svěží, nadýchané a krásně voňavé!

Jakou vůni byste chtěli testovat? Čtěte pozorně, jak se stát jednou ze 20 testerek:

coccoVyberte si jednu ze tří vůní - narcis, jasmín nebo levandule, svou volbu nám napište pod tento článek a zároveň odpovězte na soutěžní otázky v soutěži, kterou najdete v rubrice soutěže.

Nezapomeňte - pokud nám nenapíšete pod tento článek, jakou chcete testovat vůni, nebudeme vás moci pro testování vybrat.

POZOR podmínkou testování je:

1. Odpovědět na soutěžní otázky v soutěži ZDE

2. Napsat pod tento článek, jakou vůni chcete testovat

Více najdete zde

Náš článek:

Reklama