Kvalita použitých ingrediencí, vysoké koncentrace účinných látek, voda nahrazená hydroláty, a hlavně síla přírody – to jsou hlavní myšlenky všech produktů z portfolia biokosmetiky Yage. Pečující přípravky se obejdou bez silikonů, syntetiky, alkoholu a dalších látek, které nemají v kvalitní kosmetice co dělat. A díky patentovaným aktivním látka dopřávají pokožce to nejlepší, aby byla dlouho krásná a zářila zdravím. Navíc ji nijak nezatíží.

Yage představuje ucelenou řadu péče o pleť, která zahrnuje deset kroků, a princip vrstvení jednotlivých produktů. Inspirací byl zakladatelce Petře Drvoštěpové korejský rituál krásy.

Hrdinou dnešního článku bude krok číslo 6 v podobě absolutního anti-ageingového olejového séra Au revoir wrinkles. Používá se každý večer na vyčištěnou pleť. Pár kapek se krouživými pohyby zapracuje do tváře, krku a dekoltu. Používá se samostatně nebo po hydrataci esencí Aqua Splash. Pokud olej před nanesením smícháte se sérem Hello Beautiful, účinky budou ještě intenzivnější.

70-6-yage-au-revoir-wrinkles-pp-1000x.jpg

Olej v sobě kombinuje řadu nejúčinnějších rostlinných olejů s výživnými ovocnými a rostlinnými výtažky, vitamíny, minerály, fosfolipidy a esenciálními oleji. 

Součástí olejového séra jsou tyto klíčové ingredience:

  • cacay, rakytník, mikrořasy, koenzym Q10, kamélie, argan, borůvka, brusinky, skvalan, marula, opuncie, moringa, baobab, brutnák, šípek, mokřadkový olej, sacha inchi, slunečnice, fosfolipidy, pupalka, arktický oves, lípa, vitamín E, levandule, ylang ylang, bergamot, plankton, rozmarýna, santalové dřevo, slaměnka, ametyst

Vyzdvihnout zde musíme zejména některé z nich. V první řadě jsou to patentované fosfolipidy, které opravují a obnovují přirozenou bariéru pokožky, chrání pleť před ztrátou vody, jejím stárnutím a tvorbou vrásek. Dále nelze opomenout obsaženou směs mikrořas, která bojuje proti stárnutí buněk a poškození DNA.

Pohlazení pro pleť představují i koenzym Q10. O hydratovanou, projasněnou a vyživenou pleť se starají i vzácné oleje, například z cacay, sacha inchi, maruly, šípku, kamélie, borůvky, santalového dřeva a baobabu. Suchá pleť tedy nemá šanci. 

Vzácnou ingrediencí je opunciový olej, nejdražší olej na světě. Získává se ze semínek kaktusové rostliny opuncie a v kosmetice představuje takový malý zázrak. Označuje se jako přírodní botox nebo elixír mládí. Díky obsahu minerálních látek, vitaminů, aminokyselin a dalších má schopnost změkčovat vrásky, vyživovat, regenerovat, zklidňovat a dělat pleť hladší a vypnutější. 

Hodnocení redaktorky:
Asi se budu opakovat, ale ani olejovému séru nemám co vytknout. Opět jde o zcela parádní produkt, který mi plně vyhovuje. Každý večer si dávám dvě kapky, a bohatě to stačí na celý obličej. Pleť je hydratovaná, projasněná a řekla bych, že má lepší barvu. Hladkou pleť mám díky oleji i ráno po probuzení. Oceňuji, že olej není příliš hutný, mám totiž zkušenosti i s jinými značkami, které mi ucpávaly póry a po večerním použití jsem se ráno probouzela s několika nevzhlednými pupínky. U Au revoir wrinkles se mi nic takového nestalo. Mám poměrně suchou pleť a je docela oříšek, abych našla produkt, který ji vyživí, ale zároveň nezatíží. Tohle olejové sérum je pro mě výhra v loterii.

Jak bylo řečeno výše, kosmetika Yage vychází z korejského rituálu, který má deset kroků. Začíná nulou a končí devítkou. Pro co nejlepší výsledky a co nejkrásnější pleť je tak vhodné absolvovat všechny.

Jednotlivé kroky pečujícího rituálu Yage:

Čisticí péče

Clipboard.jpg
0. Odličovací olej s výživou pro řasy Snow White, 1. Šetrný mycí gel s rakytníkem Velvet Touch, 2. Maska a peeling (pouze 1 až 2x týdně)

Přípravná harmonizační a hydratační péče

5f9aa373c1383Clipboard.jpg3. Pro-kolagenový a pH balanční toner Rose Kiss, 4. Hydratační esence s multi molekulární kyselinou hyarulonovou Aqua Splash

Aktivní péče

5f9aa14867024Clipboard.jpg
5. Sérum (liftingové nebo noční exfoliační), 6. Pleťový olej (různé druhy), 7. Speciální péče (na oční okolí nebo pupínky)

Ochranná péče
8. krok v podobě Kolagenové mlhy a 9. krok v podobě BB krému jsou zatím v přípravě

Jednotlivé produkty si může zakoupit na stránkách yageorganics.cz.

O předchozím testování hydratační esence Aqua Splash si můžete přečíst zde. A  testování liftingového séra s peptidy Hello Beautiful zde

Soutěž o absolutní anti-ageingové olejové sérum Au revoir wrinkles.
O jedno absolutní anti-ageingové olejové sérum Au revoir wrinkles si můžete i zasoutěžit, a to na našem instagramu Žena-in. Soutěž běží do 6. 12. 2020 do 12:00. Následně vyhlásíme vítězku. 

Reklama