Mytí nádobí je pro většinu lidí spíše nutnost než radost. Co si jej tedy zpříjemnit a potěšit přitom své smysly? Společnost Henkel ČR přichází s novou řadou prostředků pro ruční mytí nádobí Pur Pure&Natural, která je inspirovaná nejúžasnějšími vůněmi světa. Každá kapka vytváří bohatou pěnu pro extra silný odmašťující účinek a nádherný lesk a zároveň přináší jedinečnou svěží květinovou vůni. Svou domácnost tak můžete provonět vznešenou vůní magnólií, vzácnou vůní exotické černé orchideje či svěží vůní citroníkových květů.

Odstranění mastnoty s minimálním úsilím

Nové prostředky pro ruční mytí nádobí Pur Pure&Natural účinně rozpouští mastnotu a pomáhají ji odstranit velmi snadno a s minimálním úsilím. Jsou vhodné k mytí všech typů nádobí a kuchyňských potřeb, stejně jako pro čištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch. Je jedno, zda myjete sklo, porcelán, umělou hmotu, ocel nebo stříbro, vždy dosáhnete perfektní čistoty a lesku. Navíc nádherné a svěží vůně inspirované třemi exotickými a velmi vzácnými květinami provoní celou vaší domácnost a potěší vaše smysly.

Pur

Pur Pure&Natural Magnolia je inspirovaný jednou z nejvznešenějších květin, často označovanou jako „vůně jihu“. Nádherné květy magnólií se vyznačují okouzlující bohatou květinovou vůni, která během mytí nádobí provoní celou kuchyní a oživí vzpomínky na středomořské léto.

Pur Pure&Natural Black Orchid našel svou inspiraci v jedné z nejvzácnějších a nejexotičtějších květin. Černá orchidej se pyšní luxusní a smyslnou vůní, jež patří k těm nejžádanějším na světě. Díky ní se z mytí nádobí stane potěšení pro vaše smysly a vy se najednou ocitnete na exotických místech, daleko od každodenní rutiny.

Pur Pure&Natural Lemon Flower vnese do každodenního života nádech exotické svěžesti. Čerstvá a osvěžující citrusová vůně zaútočí na vaše smysly a naplní kuchyni pozitivní energií, takže s nádobím budete hotovi raz dva.

Jak správně dávkovat prostředky Pur

Kdo preferuje mytí pod tekoucí vodou, měl by dávkovat prostředek tak, aby houbička po zmáčknutí stále pěnila. Pokud myjete nádobí ve vodní lázni, tak byste nejdříve měli napustit vodu a pak teprve přidat mycí prostředek. Na hladině by měla být neustále souvislá vrstva pěny a neměla by se na ní tvořit mastná oka. Pokud použijete velké množství prostředku, může se vytvořit příliš velké množství pěny, kvůli které nádobí pomaleji schne. Nejdříve vždy opláchněte sklenice, talíře a příbory, pak silně znečistěné nádobí. Nakonec umyjte hrnce. Pokud si nejste jisti, veškeré informace o dávkování naleznete na zadní straně každého přípravku.

Nový Pur Pure&Natural (750 ml) v průhledných lahvích se stříbrnými víčky, které dají vyniknout módní růžové, fialové a žluté barvě tekutého prostředku, se na pultech obchodů objeví v březnu 2012 za DMOC 34,90 Kč.

Pozor soutěž spojená s testováním!

Chcete tyto tři novinky vyhrát a otestovat? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíčky, ve kterých najdete všechny tři novinky! Otestujte je a následně nám napište, jak jste s nimi byly spokojené! Soutěž najdete v rubrice Soutěže! Máme připraveny výhry pro 15 z vás!

Reklama