Měli jsme možnost testovat dva spotřebiče, a to myčku a odsavač par. Jsme rádi, že tato tradiční oblíbená značka rozšířila svůj sortiment i na tyto typy výrobků. Jak jsem byla s myčkou spokojená?

Myčka vypadá moc pěkně a moderně. Vždy zkoumám praktické věci – uspořádání košů, přihrádky a kvalitu mytí a následné sušení. Musím MORU pochválit, tato myčka se povedla. Kvalitně myje, ovládání je velmi jednoduché. Ovládací panel je skrytý, ze strany, vše je intuitivní. Má praktické programy jako je například Auto program nebo rychlý program. Líbí se mi, že při programu Total Dry myčka sama otevře dvířka, když se nádobí umyje a usuší. Občas využívám i časovač startu, ale spíš myčku zapínám hned, když rodina dojí, nádobí naskládám dovnitř a spustím mycí program.  Mohu ji doporučit.

Jak přesně vypadá tato myčka, můžete se podívat na video:Jaká je tato myčka?

5a4ccdffcb2e6obrazek.pngVestavná plně integrovaná myčka Mora IM 690 je výjimečná pro svou nízkou spotřebu energie, díky které je řazená do energeticky velmi úsporné třídy A+++ . S účinností mytí a sušení „A“ a spotřebou vody 9,5l bude Vaše nádobí dokonale čisté, navíc vám ušetří spoustu vody a elektrické energie a výsledkem budete ohromeni. Se 3 zásuvkami, z toho jednou příborovou, je vhodná i do větších rodin, jelikož je do ní možné umístit až 16 jídelních sad najednou. Ovládací panel je skrytý a je vybaven tlačítkovým ovládáním s displejem a mnoha praktickými funkcemi jako Speed Wasch nebo funkcí Total Dry, kdy se po ukončení programu dveře automaticky pootevřou. Samozřejmostí je úsporný ECO program, rychlý 20minutový program, AUTO program, odložený start 0-24h či 1/2 program mytí. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Přívodní hadice se totiž skládá ze dvou odolných vrstev a hned u vodovodního kohoutku je bezpečnostní ventil, který vám zaručí maximální ochranu vašeho domova před poničením vodou.

Více na http://www.mora.cz/mycky-im-690/#popis

Reklama