Konkrétně pro grilování například nabízí několik typů čerstvých klobás ideálních na gril, se sušenými rajčaty, cibulkou nebo hořčičnými semínky a dalšími ingrediencemi.

Burgery jsme opekli na grilu a každý si mohl sám naskládat k masu další ingredience a dochucovadla. Ledový salát, cibuli, čedar, praženou cibulku, majonézu, kečup, hořčici a další. K dispozici bylo vše, co dodává burgerům další rozměr. Vedle burgerů jsme ještě mohli ochutnat již ochucené vepřové či hovězí čevapčiči nebo již naloženou krkovičku v marinádě.

Jak mám chutnali burgery, čevapčiči a marinované steaky z krkovičky? Čtenářkám moc chutnaly, přečtěte si také naše redakční recenze.

Ugrilujte si něco dobrého

Milujete burgery? Z vlastního masozávodu Kauflandu v Modleticích u Prahy vyjíždí k zákazníkům různě upravené maso, plátky na gril i čerstvé mleté 100% maso - hovězí i vepřové, ze kterého se během pár minut na grilu stane šťavnatý burger. Vyrábějí tam i čerstvé „syrové“ klobásy, které jsou ideální na grilování, v několika příchutích, například s hořčičným semínkem. Pro vegetariány a vegany nabízí Kaufland Veganské burgerové plátky K-Take it veggie.

Více informací naleznete na této stránce.Marta Kratochvílová

Abych byla upřímná, na grilované maso moc nejsem a nejsem ani ten typ, co by chodil na burgery do vyhlášených restaurací. Když se ale někde objeví, ráda ochutnám. Na grilovačce s Kauflandem jsme měli burgery opravdu vynikající. Maso bylo skvěle dochucené a s omáčkami, které jsme měli ještě k dispozici, to bylo vážně geniální. Musím říct, že jsem si vážně pochutnala, až mě to samotnou překvapilo. Chutnalo mi i čevapčiči, které jsme měli. Ale burgery přece jen vedou!
 
Klára Křížová

Mleté maso mám moc ráda a burgery si čas od času musím dát. Takže všechny recepty s mletým masem - čevapčiči, sekaná, karbanátky a burgery jsou v mém jídelníčku velmi oblíbené. Proto jsem s nadšením uvítala testovací ochutnávku produktů z mletého hovězího masa. Burgery, které jsme grilovali, byly velmi jemné, chutné, skvěle jsme je zkombinovali s kulatými burger bulkami a s různými dochucovadly. Již ochucené čevapčiči z vepřového nebo hovězího masa a marinovaná krkovička mi také chutnala. Myslím, že se nabídka grilovacích produktů Kauflandu povedla.

 
Žaneta Podlahová

Přiznám se, že nejsem moc masová, ale pokud si ho už dám, volím rybu, mořské plody, nebo mleté hovězí maso. Proto jsem si moc pochutnala na hovězím burgeru. Skvěle se hodí na klasický burger, nebo k opečeným bramborám. Ideální volba pro letní grilování.
 
Veronika Bulánková

Češi jsou národem, který při prvním sluníčku po zimě, rozpaluje grily. A i já mám grilování moc ráda. Nejde jen o jídlo, ale i o pohodu, která je s ním spojená. V rámci redakčního testování jsem zkusila Hovězí burger, který mi opravdu moc chutnal. Je super, že s ním není moc práce, protože ho stačí jen opéct. V redakci jsme si na maso dali karamelizovanou cibulku a čedar a byla to lahoda! Potěšilo mě i čevapčiči, což je jedno z jídel mého dětství. Nejradši ho mám s hořčicí a najemno nakrájenou cibulkou. Produkty z Kauflandu ve mně vyvolaly dojem, že jsou opravdu poctivé, a i tak chutnaly.

Michaela Malečková

Grilovací party s Kauflandem jsem si velice užila. Moje chuťové buňky byly nadšené a bříško přecpané. Všechno vypadalo výborně a krásně vonělo – prostě nešlo odolat. Jsem milovnice burgerů a ty byly opravdu luxusní, ale musím uznat, že čevabčiči jak hovězí, tak vepřové na grilu mají něco do sebe. Vše bylo korunováno víny vlastní značky Kauflandu Cultura Vini. Jednoduchost, čerstvost a výborná chuť – to je mé shrnutí.

Hana Růžičková

Nadchnul mě double burger, šťavnatý, vysoký. K tomu dobrý salát, dip, pití a grilovací večírek je téměř bez práce. Stačí jen zajít do Kauflandu a dobře nakoupit.

Karolína Waberová

Grilovačka od Kauflandu byla skvělá. Úplně nejvíce mi chutnal burger, který jsme si mohli sestavit podle sebe. U stolečku se surovinami vznikla debata o kvalitě masa a byla jsem moc překvapená, když jsem se dozvěděla, že má Kaufland svůj vlastní masozávod, kde dělá i vlastní naložené krkovice. Ty jsme mohli také ochutnat. Ze dvou variant: BBQ marináda a Provence marináda, mi nejvíce chutnal ten Provence, který měl jemnou chuť, jež podtrhovala chuť masa.

Naše inspirace pro grilovací párty

Co jsme měli možnost při grilování ochutnat?

  • Mleté 100% hovězí maso - na výrobu domácích burgerů
  • Hovězí burger, Hovězí steakburger, Hovězí double burger (Německo)
  • Steak z krkovice BBQ marinový, Steak z krkovice Provance marinovaný (Německo)
  • Čevabčiči – hovězí a vepřové

Naše články:

Reklama