Milé maminky, jsme moc rádi, že vás testovací akce s námi tolik baví! S radostí pro vás domlouváme další projekty, aby se vaše děti nenudily a vy se inspirovaly hračkami a hrami, které děti opravdu zabaví.

Play Doh

V rámci testování nových Play – Doh s tématikou kuchyně vás chceme seznámit s další zkušeností naší čtenářky. Přinášíme vám krásnou recenzi od maminky a blogerky Veroniky, která má blog www.matylda-hugo.cz, její pětiletá Matylda pro nás testovala modelínu Play – Doh „Vařič smažič“ a mlýnek na výrobu těstovin. Protože Matylda tuto modelínu miluje, jsme moc rádi, že jsme jí udělali radost. Jak byla tato malá kuchařka spokojená?

Zde je recenze od maminky Veroniky:

Otvíráme restauraci!

Po sadě na výrobu zmrzliny, setu Burger barbecue, kdy se nám hambáč pro svou velikost nevlezl do pusy, je tady sada s mlýnkem na výrobu těstovin a jako úplně pecka Vařič a smažič se zvuky, který dostal i babičku!

Prvně jsme museli mít zástěrku stejně jako děti na obrázku. Největší úspěch měl mlýnek a možnost měnit šablony. Plotýnka fičí pořád, zvuk je takřka dokonalý. Jediná nevýhoda těchto úžasných sad je, že jej nesmíte používat před spaním! Protože dostat Matyldu do postele, aby zrovna nesmažila plastelínové palačinky nebo nevařila zeleninovou polévku, je fakt velmi těžké.

Úžasná tvořivá hračka pro děti!

Co Matylda testovala?

  • Play-Doh kuchyňské tvoření se syčící plotnou

S Play-Doh kuchyňským tvořením se syčící plotnou bude vaší nejlepší ingrediencí představivost! Nyní se děti mohou cítit jako juniorští šéfkuchaři s jejich vlastní plotnou Play-Doh, která skutečně dělá zvuk syčení a předstírá tak vaření. Syčení začne hned, jak na hořáky položíte pánev na smažení nebo kastrol. Syčení ještě zesílí, když na jednu z pánví položíte výtvor z hmoty Play-Doh, skoro jako při skutečném vaření! A co je na skutečném menu? Vyrobte Play-Doh hlavní chody, jako je bláznivý steak, pomyslná vajíčka, šílené burgery a dokonce legrační ryba pomocí 4 razítek. Vytvořte přílohy jako napodobeniny zeleniny pomocí formiček. Převracejte Play-Doh jídla pomocí kleštiček a stěrky a předvádějte je na talířích. Je to zábava z vaření bez horka a špinavého nádobí!

Balení obsahuje plotnu, 4 razítka, 2 pánve, kleštičky, stěrku, nůž, vidličku, 2 talíře a 5 nádobek s modelovací hmotou Play-Doh.

Play Doh

  • Play-Doh sada s mlýnkem na výrobu těstovin

S Play-Doh sadou s mlýnkem na výrobu těstovin je tou nejlepší ingrediencí představivost! Od napodobenin těstovin po misky, tento přístroj na nudle dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Jednoduše si vyberte disk, díky kterému se změní tvar, naplňte vyráběč nudlí hmotou Play-Doh, stiskněte rukojeť a vytlačte spousty bláznivých nudlí! Přidejte napodobeninu raviol a předstírané lasagně na menu pomocí formičky a řezače. Jsou tu také formičky na napodobeninu makaronů a sýru a zábavných toppingů. Až budou připraveny, vystavte svá mistrovská nudlová díla Play-Doh na talířích!

Balení obsahuje vyráběč na nudle, 4 nudlové disky, formičku na ravioly, kráječ na lasagně, misku, talíř, nůž, váleček, vidličku a 5 kelímků modelovací hmoty Play-Doh.

Play-Doh můžete sledovat na Facebooku: Více na FB Play-Doh

Těšíme se na další recenze!

Naše články a další recenze maminek: