Pro značku Yage je prioritou zejména kvalita použitých ingrediencí. Pracuje s přírodními antioxidanty, vzácnými oleji, květinovými či ovocnými vodami. Zároveň jsou produkty obohacené o vitamíny, minerály a další plet prospěšné látky. Ty jsou ve vysoké koncentraci s minimem vody. Účinky jednotlivých produktů ještě zesilují vibrace krystalů, jako je růženín, ametyst, turmalín nebo akvamarín. Je tedy zajištěna harmonizace těla i duše.

Základem filozofie Yage je desetikrokový rituál krásy, který vychází z korejské tradice. Jeho páty krok představuje námi otestované Liftingové sérum s kolagenem a peptidy Hello Beautiful. 

Toto přírodní omlazující sérum je plné těch nejúčinnějších a nejsilnějších rostlinných výtažků pro boj s vráskami a modrým světlem. Zvláště modrému světlu jsme v této době všichni vystavení více než dříve – vyzařuje na nás z obrazovek, monitorů i displejů telefonů a způsobuje předčasné stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Sérum tyto negativní účinky okamžitě zmírňuje. A díky vysokému obsahu křemíku a pěti patentovaných bioaktivních látek urychluje tvorbu kolagenu a glukosaminu. 

67-5-yage-hello-beautiful-pp-1000x.jpg

Klíčových ingrediencí, které sérum obsahuje, je opravdu mnoho: 

  • přeslička, řasy, lupinové peptidy (aktivují tvorbu kolagenu), slaměnka, opuncie (protizánětlivý a omlazující efekt), levandulová květinová voda, růžová květinová voda, gerániová květinová voda, bulbine (aktivuje tvorbu kolagenu), fosfolipidy, neroli, mandarinka, zelený čaj, okurka, kopřiva, brusinka (bohatá na antioxidanty), ametyst

Sérum využívá čistě rostlinné buňky. Obsažená brusinka je bohatá na antioxidanty, které chrání přes stárnutím. Olej z opuncie vyniká svými protizánětlivými a omlazujícími účinky. Léčivá africká rostlina bulbine a lupinové peptidy aktivují tvorbu kolagenu, a tím vyhlazují vrásky. Mají podobný liftingový efekt jako kolagenové výplně. Ochranu pleti před UV zářením, smogem i modrým světlem zajišťuje extrakt z oddenku z madagaskarské rostliny jménem motýlovec. Jedinečnost produktu podtrhuje i fakt, že neobsahuje žádnou vodu, ale pouze hydroláty z růží, geránia a levandule. 

Produkt se používá ráno a večer na pleť ošetřenou tonikem Rose Kiss a hydratovanou esencí Aqua Splash. Ideální je nanášet sérum na ješt trochu vlhkou pleť a vmasírovat ho lehkými pohyby směrem nahoru. Při smíchání s pár kapkami pleťového oleje získáte jedinečný krém přesně pro vaši pleť. 

Hodnocení redaktorky:
Ani sérum mě rozhodně nezklamalo, ba naopak. Nadchlo mě. Zejména pak jeho schopnost chránit pleť před znečištěním a modrým světlem, kterému jsem vystavená každý den X hodin v kuse. Používala jsem ho několik dní ráno a večer na vyčištěnou pleť ošetřenou esencí Aqua Splash. Byla to moje první zkušenost se sérem a nemohu si ji vynachválit. Dřív jsem si vystačila s vyčištěním obličeje a nanesením krému, ale s tím je konec. Bez séra už nedám ani ránu. Vůně je velmi přírodní a příjemná. Řekla bych, že cítím levanduli a přesličku. Trochu mi připomíná vůni lesa a louky. Konzistence je přesně podle mých představ. Není hutná, ani vodnatá, skvěle se roztírá a zanechává jemnou pokožku bez mastného filmu. Hebká zůstala nejen moje pleť, ale i ruce, kterými jsem sérum nanesla. Tahle investice se jednoznačně vyplatí a sérum je mým nejoblíbenějším produktem vůbec. 

Jak bylo řečeno výše kosmetika Yage vychází z korejského rituálu, který má deset kroků. Začíná nulou a končí devítkou. Pro co nejlepší výsledky a co nejkrásnější pleť je tak vhodné absolvovat všechny.

Jednotlivé kroky pečujícího rituálu Yage:

Čisticí péče

Clipboard.jpg
0. Odličovací olej s výživou pro řasy Snow White, 1. Šetrný mycí gel s rakytníkem Velvet Touch, 2. Maska a peeling (pouze 1 až 2x týdně)

Přípravná harmonizační a hydratační péče

5f9aa373c1383Clipboard.jpg3. Pro-kolagenový a pH balanční toner Rose Kiss, 4. Hydratační esence s multi molekulární kyselinou hyarulonovou Aqua Splash

Aktivní péče

5f9aa14867024Clipboard.jpg
5. Sérum (liftingové nebo noční exfoliační), 6. Pleťový olej (různé druhy), 7. Speciální péče (na oční okolí nebo pupínky)

Ochranná péče
8. krok v podobě Kolagenové mlhy a 9. krok v podobě BB krému jsou zatím v přípravě

Jednotlivé produkty si může zakoupit na stránkách yageorganics.cz.

O předchozím testování hydratační esence Aqua Splash si můžete přečíst zde

Soutěž o Liftingové sérum s kolagenem a peptidy Hello Beautiful
O jedno Liftingové sérum s kolagenem a peptidy Hello Beautiful si můžete i zasoutěžit. Vyhrát mohou pouze registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji při splnění těchto podmínek. 

1. Navštivte stránky yageorganics.cz a zjistěte: Jak vznikl název značky Yage a od čeho je odvozen? 

2. Sledujte instagramový profil yageorganics

3. Odpověd na otázku napiště do komentářů spolu s odkazem na váš instagramový profil, abychom mohly zkontrolovat, zda máte kosmetickou značku mezi sledovanými. 

Soutěž běží do 29. 11. do 12:00. Následně vyhlásíme vítězku. 

Reklama