Výhodou sluchátek B100 je jak jsou skladné. Jsou bezdrátová, a tak je stačí mít v kapse nebo v kabelce, ve sportovní tašce. Nezaberou skoro žádné místo. Malé pouzdro, které zároveň je nabíjecí stanicí s praktickými bezdrátovými sluchátky můžete mít neustále u sebe a použít je vždy, když se vám zachce. Jen je vyndáte, strčíte do uší a zaposloucháte se do oblíbené hudby nebo do podcastů.

slu.jpg

Ať už je to jízda na kole, turistika nebo běh, sluchátka B100 od Panasonic zkrátka využijete téměř při každé příležitosti. To jsme si vyzkoušeli i my v redakci. Sluchátka a pouzdro mají velmi pěkný design, vypadají velmi stylově. Dobře sedí v uších, nevypadávají ani při rychlém běhu a díky jemným dotykům a senzoru s ovládáním si nastavíte poslech nebo ho naopak stopnete. Dotykový senzor na každém sluchátku umožňuje jejich hladké ovládání.

Sluchátka vydrží nabitá až 16h, což je dostačená doba na dlouhé poslechy. Dobrou zprávou je, že je nemusíte po jednom poslechu hned dát nabíjet. Líbí se nám, jak dobře hrají, poslech jsme si užili. Systém XBS Extra Bass zajišťuje to, že hrají čistě, ale že zároveň mají i hluboké basy. Hudbu si tak můžete vychutnat naplno i v rušném prostředí. My jsme je testovali hlavně při sportu, kdy díky muzice a dobře zvoleným rytmům se běželo lépe. Sluchátka jsou navíc vodotěsná, nevadí jim déšť, ani pokud se více potíte.

s2.jpg

Sluchátka můžete využít i během telefonních hovorů, když se vám nechce držet mobilní telefon u ucha.

Sluchátka Panasonic RZ-B100W jsou v prodeji za cenu 1 799 Kč. Milovníci hudby si mohou vybrat mezi bílou a černou variantou. Testování se nám líbilo, kvalitních sluchátek není nikdy dost a my vám bezdrátová sluchátka B100 od Panasonic rádi doporučíme.
sss.gif

Více na Panasonic.com
61727dbdd67e9obrazek.png

Reklama