Kosmetická značka Ryor je sympatická mimo jiné tím, že jde o českou společnost a její produkty se neprodávají za žádné horentní sumy. Teď ještě, jak je na tom s kvalitou a funkčností. Otestovaly jsme Lehký ochranný krém s rostlinnými extrakty a Bylinné tělové máslo.

Veronika Bulánková, redaktorka

Na ochranném krému značky Ryor jsem hodně ocenila praktický aplikátor. Člověk nemusí sahat do kelímku, kde se pak mohou hromadit bakterie, potřebnou dávku si dá přímo do dlaně, aniž by přišel do kontaktu s vnitřkem tuby. Krém byl po vyzkoušení velice jemný, ale už po prvním použití bylo vidět, že slušně hydratuje. Problém je v tom, že moje pleť je extrémně suchá, takže bych potřebovala něco hutnějšího. Ale lidem s normální pletí bude vyhovovat skvěle. Zato Bylinné tělové máslo od Ryoru je produktem přesně pro mě. Vyznačuje se totiž schopností hydratovat pokožku do hloubky, a to potřebuju jako sůl. Trpím tím, že ji mám suchou, a zapomínám se mazat. Máslo se musí pořádně rozetřít, aby se vstřebalo, ale to je pro mě důkaz, že opravdu hydratuje. Pro moji suchou pokožku to bylo jako pohlazení.

Karolína Waberová, redaktorka

Kosmetiku Ryor měla vždy ráda moje maminka, takže jsem jí různé produkty dávala k Vánocům. Teď už používá jen hydratační krém této české značky. S Lehkým ochranným krémem s rostlinnými extrakty jsem byla spokojená, přijde mi, že Ryor se kvality celá léta drží. Je jemný a velmi snadno se vstřebává, takže po něm pokožka není mastná. 

Stejně tak mě potěšilo Bylinné tělové máslo. Přípravků na tělo není nikdy dost. Dříve jsem se vůbec nemazala, ale teď se mažu po každé koupeli. Kritéria jsou taková, aby přípravek zvládl za malý okamžik zklidnit podrážděnou pokožku od chlóru, na který jsem citlivá. Což toto máslo zvládne úplně dokonale, a navíc se skvěle roztírá.

Marta Kratochvílová, editorka

Tělové bylinné máslo RYOR Herbal Spa má moc příjemnou konzistenci a krásně voní po bylinkách. Takové vůně mám v kosmetice moc ráda. Po natření s ním je kůže hezky vláčná a příjemně voňavá. Tělové máslo hezky hydratuje a snadno se vstřebává. Pokožka je po něm pěkně hladká. Balení je vůči ceně dost velké, takže se rozhodně vyplatí. Dlouho vydrží. Pleťový krém RYOR Every day má příjemnou konzistenci a je na pleti velice příjemný. Rychle se vstřebá a zanechá hedvábně jemnou, matnou a hladkou kůži. Hydratační krémy používám denně, takže mám s čím srovnat. V porovnání cena výkon je Every Day od Ryoru super.

Reklama