61c060ec6ab75blobid0.jpg

Kombinovaná chladnička, která pozná vaše zvyky

Kombinovaná chladnička je vysoká 2 metry a široká 60 cm. Jedná se tedy o větší ledničku, kterou ocení domácnost, kde žije více lidí. Například rodina s dětmi. Chladnička je nastavená tak, že díky inteligentnímu systému se uvnitř drží konstantní teplota, a to bez ohledu na to, jak často otvíráte dveře. To má za výhodu, že se při častém otevírání teplota uvnitř nezvyšuje – díky tomu jídlo zůstane čerstvé a snižuje se spotřeba energie. Také údržba je velmi snadná - vnitřní stěny chladničky jsou hladké a velmi jednoduše se čistí a zajišťují zdravé a bezpečné místo pro uskladněné potraviny.

61c0607325133blobid0.jpgLED osvětlení v chladničce je velmi příjemné a dobře osvětluje celý prostor chladničky. Dle výrobce je jeho životnost třicetkrát delší než u konvenční žárovky, co šetří až desetkrát tolik energie.

Co nás nadchlo je dobrá manipulovatelnost a pohodlné vkládání a vyndávání potravin. Díky funkci otevírání dveří chladničky do pravého úhlu můžete pohodlně vytáhnout všechny police a zásuvky. Toto řešení je ideální pro chladničky umístěny u stěny, vedle skříňky nebo jiného spotřebiče.

To, co oceňujeme je rozhodně praktičnost speciálních zásuvek. Pokud potřebujete, zásuvka se jednoduše změní z nulové zóny, která je ideální pro čerstvé ryby, maso a mořské plody, na zásuvku CrispZone na ovoce a zeleninu. Nastavení je jednoduché a dobře využitelné.

Stejně tak díky funkci ConvertActive můžete „přepnout“ mrazící část chladničky na chladicí prostor nebo velkou ZeroZone, čímž získáte více prostoru pro uskladnění občerstvení nebo nápojů. To je dobře použitelné například když čekáte velkou návštěvu a potřebujete větší prostor pro chlazení nápojů.

Jestliže je potřeba nějaké potraviny velmi rychle zmrazit, pak je k dispozici funkce rychlého zmrazení FastFreeze. Umí zmrazit jídlo při -24 °C, aby se zachovala většina minerálů v potravě. Pak se přibližně po 2 dnech funkce automaticky vypne a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

Zajímá vás hlučnost kombinované chladničky? Dle výrobce jsou invertorové kompresory tišší, odolnější a spotřebovávají méně energie ve srovnání s konvenčním kompresorem. Nám přišla normálně hlučná, ve srovnání s jinými chladničkami je tišší.

led.jpg

Chladnička se umí lépe a rychleji přizpůsobit změnám teploty uvnitř chladničky. Tyto změny nastávají třeba při otevření dvířek, což znamená menší kolísání teploty a lepší podmínky skladování vložených potravin.

Benefitem je určitě ideální mikroklima na každé polici pro vyšší čerstvost potravin, které dáváme do chladničky. Pokročilá technologie simuluje přirozený proces ionizace, aby jídlo zůstalo déle čerstvé. Negativně nabité ionty generované zařízením neustále obnovují vzduch tak, aby napodobovaly přírodní mikroklima, čímž vytvářejí ideální prostředí pro čerstvé potraviny. Větrací systém MultiFlow 360° rovnoměrně distribuuje ionizovaný vzduch 14 ventilačními otvory, aby se na každé polici udržela konstantní teplota.

Shrnutí testování:

61c060139aef4obrazek.png

Testovaná chladnička je podle nás velmi dobrá a má velmi praktické funkce a vychytávky. Má moderní design a jednoduché ovládání. Je kvalitní, má funkci jako je automatická regulace vlhkosti, Multiflow 360 ° systém proudění vzduchu, výborná je funkce ConvertActive, která dává majiteli možnost změnit mrazničku na ledničku. Určitě také oceníte beznámrazový systém NoFrost. Nám se velmi líbí a můžeme vám ji doporučit.

Cena chladničky je 17 500 Kč - 13 990 Kč, podle toho, u jakého prodejce.

sss.gif

Více najdete na Lednice.heureka.cz/gorenje nebo na Alza.cz/gorenje

Informace o testované chladničce na webu značky Gorenje: Gorenje.com
61c060a628846obrazek.png

Naše články:

Reklama