5ef3689c31fd0obrazek.png
Klára Křížová
Myslím, že mít v mrazáku zmrzlinu v kelímku je super nápad. Nemusíte ji sníst celou, můžete si ji dávkovat podle toho, jak vám to vyhovuje. Někdy ale neodoláte a sníte ji na posezení! Ingredience, které nabízejí kelímkové zmrzliny, jsou jistotou, všechny testované zmrzliny mi moc chutnaly. Je super, že si každý může vybrat takovou příchuť, kterou má nejraději. Já mám ráda ovocné zmrzliny, proto mi nejvíce chutnaly Pegas Premium Strawberry Shake a Malinový sorbet. Jsou velmi dobré a osvěžující. Mohu je určitě doporučit.

Míša Malečková
Vybrala jsem pro testování Pegas Premium Belgian Chocolate a Pegas Premium Strawberry Shake. Po ochutnání čokoládové a jahodové zmrzliny jsem se přenesla do světa slastí. U čokoládové jsem cítila jemný samet a plnou chuť opravdové čokolády, jahodový shake je hladký satén s výbornými kousky jahod. Pochutnat si na nich je úplná slast.

Linda Zdražilová
Měla jsem možnost testovat čokoládovou Pegas Premium Belgian Chocolate a mandlovou zmrzlinu Pegas Premium Almond v kelímku. Obě byly velice chutné, ale nejvíce mě zaujala čokoládová, protože v ní byly kousky čokolády.  Měla vynikající hořkosladkou chuť. Mandlová zmrzlina je sladká tak akorát, ne nic přeslazeného, výrazná chuť mandlí je tam cítit, což mám ráda. Ani jedna zmrzlina neměla příchuť žádných umělých složek. Byly výborné obě dvě, chuťově ani jedna nezklamala.
5ef368b39ab49obrazek.png
Karolína Waberová
Kelímky plné zmrzliny jsou trochu nebezpečné. Je totiž těžké udržet se a dát si jen na chuť. Vracení zmrzliny do mrazáku mi moc nejde, a tak to většinou skončí škrabáním lžíce o prázdné papírové dno. Od Prima zmrzliny mi nejvíce chutná Belgická čokoláda. Jsou v ní kousíčky kvalitní čokolády, která pěkně křupe. Do toho jde o zmrzku, která není příliš sladká, což mi vyhovuje. Umím si představit, že ji naservíruji k nějakému dezertu.

Protože mám ráda spíše smetanové zmrzliny, číslem dvě se stala mandlová. Nebyla jsem však jediná, komu zachutnala, protože v našem redakčním mrazáku se po ní brzy zaprášilo. Jednu jsem však stihla ukořistit a v klidu si ji vychutnat. Kdyby bylo na mě, polila bych si ji nejradši ještě tekutým karamelem. To by byla vážně geniální kombinace.
Kelímek Pegas Premium Strawberry Shake je sice na třetím místě, ale to neznamená, že by mu to ubíralo na kvalitě. Milovníci ovocných příchutí si přijdou na určitě na své. Nadýchaná zmrzlina chutná jako vzpomínky na dětství a je vážně osvěžující!

Jaká je naše inspirace? Ochutnejte je také!

Kelímky Pegas Premium 460 ml
Cílem této řady je být nekompromisní v kvalitě a podařilo se nám v naší továrně v Opavě přivést na svět ty nejkvalitnější zmrzliny, které jsou na českém trhu k dostání.  35-40 % smetany při takto nízkém nášlehu nenajdete v žádné jiné zmrzlině na trhu! Absence levných náhražkových palmových, či jiných rostlinných tuků je u řady Pegas Premium samozřejmostí. To vše doplněné nízkým nášlehem, velkým podílem poctivých surovin jako je pravá belgická čokoláda, vanilkový lusk, mandle či pečlivě vybrané odrůdy jahod dává vzniknout skutečně unikátnímu chuťovému zážitku.5ef33f12e9f63obrazek.png

Pegas Premium Almond
Desítky let zkušeností ve vývoji a recepturách, kdy každý rok zkoušíme, jak nejlépe oslovit mlsné, ale zároveň náročné české jazýčky dalo vzniknout vanilkovo-smetanové zmrzlině srovnávající se snad pouze s italskými řemeslnými zmrzlinami. U této zmrzliny jsme smetanou nešetřili, je jí tam celých 40 %, což je nejvíce na trhu! Tuto báječnou zmrzlinu jsme doplnili o velké kusy mandlí, přidávané do kelímku speciální plnící technologií zaručující dostatečnou velikost pegasích mandlí, kterých je v kelímku skutečně dost. Ve zmrzlině je také velice jemně vmíchána čokoláda, pro vytvoření opravdu celistvé chutě tohoto kelímku.

Pegas Premium Belgian Chocolate
Smetanovo čokoládová zmrzlina s velkým množstvím křupavých kousků pravé belgické čokolády, kterou naši technologové pečlivě vybrali pro co nejlepší harmonii chutí si snad získá srdce každého milovníka této vyhlášené pochoutky. Při ochutnávání této zmrzliny Vám křupání čokoládových kousků vykouzlí úsměv na tváři a už nebudete chtít ochutnat jiné mražené krémy s nízkým obsahem kakaa za čokoládu se vydávající! Chocoholici mají konečně svojí zmrzlinu, na kterou se můžou vždy spolehnout.5ef33f20247a1obrazek.png
Pegas Premium Strawberry Shake
Co se stane, když smícháte pečlivě vybrané odrůdy jahod, smetanu a necháte namrazit? Přeci náš Strawberry shake! Opět tu nenajdete jinou než smetanovou zmrzlinu doplněnou o neuvěřitelné množství sladkých jahod, které jsme polokandizovali aby byli ihned po otevření kelímku příjemně měkké a vláčné. U této zmrzliny vás dozajistě příjemně překvapí i množství těchto jahodových kousků, kterými na rozdíl od konkurence rozhodně nešetříme.

Kelímky Mrož sorbet 460 ml
Mrože zajisté všichni znáte. Ovoce té nejvyšší kvality, odzkoušených odrůd a od prověřených farmářů – jen takové v Mroži najdete. Doplněné pouze smetanou či mlékem bez přidaných dochucovadel. Víte však také, že letos Mrož přichází s novými sorbety s vysokým podílem ovoce? Jahody – naše specialita. Nikdo Vám nenabídne tak kvalitní jahodové zmrzliny či sorbety jako Mrož. Pouze dvě speciální vyzkoušené odrůdy jahod nově také v sorbetu.
Osvěžení do horkých letních dny dokáže přinést Mroží malina! Ať už jste na koupališti nebo na zahradě, malinový sorbet vás dokáže dokonale osvěžit. Malinový sorbet Mrož se také skvěle hodí do koktejlů pro tu pravou letní pohodu a chvilku pro sebe.

Milujete mango? A co teprve mangový sorbet s velkými kousky indického zralého manga uvnitř! Popularita tohoto ovoce v České republice dlouhodobě roste, a tak vám ho přinášíme i v podobě tohoto skvělého sorbetu. I tento sorbet se skvělé hodí jak do dezertů, palačinek se strouhanou čokoládou, tak samozřejmě do letních koktejlů.
5ef46b66a0352obrazek.png

Přejeme vám Prima léto!
Vaše PRIMAZMRZLINA.CZ
5ef33e30aebeaobrazek.png

Čtěte také:

Reklama