Právě u nás v redakci probíhá testování chytrého náramku Gear Fit2. Máme rádi sport, tak jsme toto testování uvítaly. Klárka Tichá jej otestuje při svých náročných hodinách ve fitku a na běžícím páse a Klára Křížová při běhu. Už se těšíme na výsledky.

náramek

Jestliže aktivně sportujete, možná jste propadli jako mnoho jiných sportovců touze vědět o svých aktivitách více. A k tomu je nutné vlastnit nějaký přístroj, který zaznamenává vaše sportovní výkony a pak je přehledně vyhodnotí.

Myslíme si, že náramek Gear Fit2 bude tím správným parťákem. Hit letošní sportovní sezóny je inteligentní, praktický a navíc stylový.  Náramek je vybavený GPSkou a senzorem tepové frekvence, takže, náramek vám poskytne přesné a podrobné informace o průběhu fyzické aktivity a naměřených hodnotách. Zároveň nám dá okamžitou zpětnou vazbu o tréninku, což je skvělé a motivační pro další aktivity.

Dobrou vychytávkou náramku je určitě odolnost proti prachu a vodě. Ve výbavě má také hudební přehrávač s kapacitou 4GB – tak to určitě vyzkoušíme!  Stačí jen připojit bezdrátová sluchátka a můžete vyběhnout.  Tak hurá do toho!

náramek

Pro více informací navštivte www.samsung.cz.

 

 

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

  • Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
  • Prohnutý Super AMOLED displej (barevný) s vysokým rozlišením pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv a odpovídání na textové notifikace.
  • GPS a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle vašeho životního stylu.
  • S funkcí Auto Activity Tracking nemusíte aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích.
  • Snadný přenos dat o cvičení mezi aplikací S Health a dalšími fitness aplikacemi. Funkce Step Challenges umožňuje vzájemné soupeření s přáteli.
  • Náramek slouží jako hudební přehrávač.

 

Reklama