V rámci testování se značkou CRAFT testujeme funkční trička s dlouhým rukávem vám přinášíme slíbené recenze našich pěti testerek. Jaká je zkušenost čtenářky Veroniky?

Náš článek: Kdo s námi bude testovat funkční trička CRAFT?
5e5d0d8c84be6obrazek.png
Veronika testovala: Dámské vysoce funkční triko CRAFT Active Intensity s optimální mírou zateplení, které ocení opravdové sportovkyně v období od podzimu do jara. Více na této stránce.

Jaká je recenze Veroniky?
5e5d059851fd1obrazek.png
Dobrý den milá redakce a čtenářky, moc ráda se s Vámi chci podělit o zkušenosti s testováním funkčního trička CRAFT. Vyzkoušeno jak při venkovní aktivitě (běžky) tak při cvičení doma. Materiál je velmi příjemný a což mě překvapilo, tak je tričko i slušivé, a to jako žena velmi oceňuji. Velkou předností trička dále je, že se hodí do počasí pod nulou a skvěle zahřeje. Proto neváhejte a mrkněte na web CRAFTu, neboť se jedná opravdu o kvalitní oblečení.

Moc děkujeme Veronice za její recenzi! Jsme rádi, že byla spokojená a že je tričko, které od nás získala ráda nosí. Také souhlasíme, že trička jsou nejen funkční, ale také oceníte, jak v nich super vydáte.

craft2.jpg

 

Náš tip!

Každý sport je specifický. Vždy bude záležet na tom, co a s jakou intenzitou a v jakých okolních podmínkách budete dělat.

CRAFT dnes nabízí 11 různých řad funkčního prádla. Každá má jiné určení, odlišné vlastnosti a parametry.

Tento selektor Vám pomůže najít optimální funkční prádlo pro vaši aktivitu. Je čas naučit se optimálně oblékat.

Více informací najdete ZDE.

Více najdete na www.craft.cz
5e5cf7911421cobrazek.png

craft4.jpg

testovano.png

Naše články:

Reklama