60740dcb503daeee.jpg

Karolína, redaktorka
Dříve jsem hodně jedla klasické chipsy, ale pak mi naštěstí brzy došlo, že mému zdraví neprospívají. I když jsou na trhu zdravější varianty, nikdy jsem jim nepřišla na chuť. Až do teď! Enjoy chips s příchutí rajčat a oregana mi chutnají tolik, že se jich nemůžu nabažit! Navíc se mi líbí, že jsou z lokálních surovin. Rajčata jsou pěstována na moravských farmách Čerstvě utrženo. Jejich produkty znám, takže se skvělé chuti chipsů vlastně vůbec nedivím. Také nemají skoro žádný tuk, jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel.

Enjoy chips  neobsahují chemická barviva, umělá dochucovadla, konzervanty ani pšeničnou mouku, palmový olej či GMO. Pečená varianta obsahuje až 53 % zeleniny a pouze 0,7 – 1,1 g tuku v jednom 40g balení. Patentovaná výrobní technologie umožňuje přípravu chipsů z pouze čerstvě sklizené zeleniny. Šetrná výroba uchovává uvnitř každého chipsu všechny organismu prospěšné minerály a vlákninu ze zpracované zeleniny. Ta navíc propůjčuje chipsům jejich barvu a výjimečnou chuť.

1.jpg

Veronika, redaktorka
Křupavost je u jídla většinou zárukou skvělé chuti. A Enjoy Chips tuto skutečnost akorát potvrdily. Na chipsech nijak zvlášť neujíždím, pravidelně si je nekupuji, ale když mi je někdo nabídne, neodolám. Potom se ale musím hodně hlídat, abych pořád dokola nenořila ruku do misky. Slaný bramborový snack s příchutí rajčat a oregana jsem otestovala ráda a jsem z něj nadšená. Myslím, že mám novou závislost, a navíc mohu bez výčitek sníst celý balíček. Pečená varianta má totiž jen 40 gramů a celkem zanedbatelné množství kalorií. V černém balíčku jsou chipsy smažené, ale chuťově mi přijdou dost podobné a ani s kaloriemi to není nejhorší. Je výrazně cítit chuť brambor, která se skvěle doplňuje s rajčaty a oreganem. Jdu se pídit, kde se dají koupit, protože si je určitě musím dát znovu.

Marta, editorka
Chipsy už moc nevyhledávám, ale když jsem byla malá, nemohla jsem se jich nabažit. Většinou mi chutnají chvíli a pak už se cítím přesoleně. To jsem ale rozhodně nemohla říct o Enjoy Chipsech, které jsme měli možnost v redakci ochutnat. Jejich chuť je tak akorát, že je v klidu sním celé naráz, no dokonce jsem zvládla dvoje naráz. Naštěstí má celé balení málo kalorií, takže jsem se poté alespoň necítila tak provinile. Chipsy jsou moc dobré. Kombinace rajčete a oregana je klasika, která se skvěle snoubila i v příchuti těchto chipsů.

5.jpg

Čtěte také:

Enjoy Chips křupavý snack s minerály a vlákninou

Více na Enjoychips.cz

Bez-nazvu.jpg

Reklama