OI000093-1-.jpg

Obecně je pleťové sérum mnohem účinnější než pouze samotný krém. Vyznačuje se totiž vysokou koncentrací látek důležitých pro zdraví a mládí pokožky. Na druhou stranu se nemusíte bát obtížného roztírání a vstřebávání, séra mají velmi lehkou texturu a do pleti se snadno zapracují. Po použití séra na vyčištěnou pleť je následně vhodné si obličej namazat i pleťovým krémem, který dodá hydrataci navíc.

V redakci se nám dostalo do rukou slibně vypadající Dvoufázové regenerační sérum na noc od ověřené značky Yves Rocher. Jde o součást prémiové řady Anti-Age Global, takže slibuje eliminaci vrásek a známek stárnutí, a to ve dvakrát silnější koncentraci, aby bylo o pleť v noci skutečně postaráno. Pracuje v noci, kdy se obnovují buňky. Do 72 hodin se mají dostavit viditelné výsledky v podobě vyhlazenější, jemnější, rozjasněnější, sjednocenější a pevnější pleti. A tady jsou naše zkušenosti a postřehy.

O séru

Inovativní složení produktu obsahuje přírodní gel s kyselinou hyaluronovou a dvojnásobné množství rostlinného nektaru z pupenů (ve srovnání s Vysoce regeneračním sérem Anti-Age Global). Další složku tvoří inositol z rýže a jablečné oligosacharidy s výjimečnými vlastnostmi v boji proti stárnutí (účinky: stimuluje metabolismus buněk, rozjasňuje a vyhlazuje pokožku, překonává kožní bariéru až k hlubokým vrstvám). Součástí receptury je i zlatá fáze složená ze vzácných botanických olejů: jojobový, hroznový, lničkový olej a brutnák lékařský. Oleje po vstřebání séra pokožku zjemní a zanechají ji příjemnou na dotek. Olejová fáze se aktivuje jemným smícháním v gelu s kyselinou hyaluronovou, čímž vzniká jedinečné dvoufázové sérum. Díky kombinaci obou fází získává produkt dvojnásobnou účinnost společně s měkkou a lehkou texturou, která příjemně přilne k pokožce. Patentovanou aktivní složkou obsaženou v řadě Anti-Age Global je nektar z pupenů šeříku, který vyvinuli botanici a fytochemici v laboratořích Yves Rocher.

OI000104-4-.jpg

Veronika, redaktorka
Během lockdownu a všech opatření jsem hlavně doma. Přestože bych měla dost času na to, abych se své pleti více věnovala, mám to přesně naopak a bohužel ji akorát jednou za den namažu krémem. Hrůza. Musím v tomhle znovu najít disciplínu. Naštěstí mi v tom pomáhá právě regenerační sérum, které jsme v redakci zkoušely. Nebyl prostor na výmluvy. Mám moc ráda šeřík, a právě nektar z jeho pupenů je v séru obsažený, což mi přišlo velmi zajímavé. Kapátko je velmi praktické a člověk nemusí do produktu sahat rukou a snadno si nadávkuje přesné množství, které je potřeba. U séra stačí několik kapek, takže i dlouho vydrží. Produkt od Yves Rocher mě dále potěšil příjemnou vůní, která je ale velmi jemná. Produkt se snadno roztírá, nelepí se, ani není mastný. Během pár vteřin ho pokožka jakoby vcucne. Největší výsledky jsou ovšem vidět ráno. Po delším užívání začala být moje pokožka prozářenější, více vypnutá, a hlavně velmi hladká na dotek. To samé se týká i krku, kam se má sérum také nanášet.

OI000097-1-.jpg

Karolína, redaktorka
Séra se ještě neprobojovala do mé každodenní rutiny. To se však možná nyní změní! U séra Yves Rocher mě zaujalo už samotné složení. Obsahuje totiž mnoho olejů, kterým já v kosmetice věřím. Důležitá je pro mě také struktura, protože už jsem se setkala s takovými séry, které na obličeji lepily. Tohle nelepí, hezky voní, příjemně se roztírá a stačí jen pár kapek. Po masáži je po něm pleť okamžitě hebká jako ta dětská. Věřím, že při pravidelném používání dokáže zázraky!

607423e8247bbOI000099-4-.jpg

Marta, redaktorka
Své pleti se snažím věnovat i během lockdownu. Pravidelně ji čistím a mažu krémy. Nezbytností je samozřejmě i sérum, které používám dvakrát denně. Už si péči o pleť nedovedu bez séra představit. Ráda jsem tedy vyzkoušela toto nové regenerační sérum od Yves Rocher, které se nanáší na noc. Má příjemnou nelepivou texturu a hezkou designovou lahvičku. Kapátkem stačí nanést na pleť přibližně tři kapičky. Vystačí na celý obličej. Takže sérum dlouho vydrží. Tento produkt mimo jiné i moc hezky voní. Již po prvních dnech jsou vidět na pleti drobné změny. Jemné vrásky jsou vypnutější a pleť je hladší. Jsem moc zvědavá, jaké změny uvidím po delším používání.

OI000098.jpg

Více na YVES ROCHER.CZ

5f9ad4f1812f9obrazek.png

Reklama