Kromě zmrzliny jsme vyzkoušely také Jahodovou smetanovou náplň a Malinovou smetanovou náplň. Jak dopadla vanilková a čokoládová zmrzlina?
5b30b007a7433obrazek.png

Přiznám se, že jsem milovníkem zmrzlin. Mám ráda smetanové zmrzliny, stejně tak ovocné sorbety. Ráda je kombinuji s různými ingerencemi. Mile mne překvapilo, jak je příprava nových zmrzlin Dr. Oetker snadná. Stačí vysypat obsah sáčku se směsí na zmrzlinu do mísy, smíchat ji s plnotučným mlékem a tři minuty směs šlehat. Pak získá hustou nadýchanou konzistenci. Krásně voní, takže neodoláte a líznete si, testujete první dojem chuti. A teď to přijde. Zmrzlinová směs je chuťově naprosto úžasná! Jako když přijdete do lepší cukrárny a těšíte se, jak si zmrzlinu užijete.

5b30afac671bbobrazek.pngSešly jsme se nad mísou a všechny nás přepadla chuťová euforie. Zmrzlina pokojové teploty ale ještě potřebovala zamrazit, tak jsme pro úsporu času použily zmrzlinovač. Během hodiny byla zmrzlina hotová a chutnala přímo skvěle. Obě varianty, jak vanilková, tak čokoládová sklidily úspěch. Zmrzliny jsme ještě nazdobily drobným ovocem – borůvkami, malinami a jahodami. Opravdu, tato novinka se velmi povedla.

Každá z účastnic akce ještě získala tyto zmrzliny pro domácí testování a my se těšíme na reakce jejich blízkých – myslíme ale, že budou stejně nadšení jako my.

Přečtěte si některé reakce:

Blogerka Elly, blogerka: „Zmrzlina je opravdu jak chuťově, tak svou sametově jemnou konzistencí vydařená. Doporučuji“.

Jana Nováková, blogerka: „Jsem ráda, že jsem jí ochutnala. Asi by mne nenapadlo si kupovat zmrzlinu v prášku. Mile mne překvapily obě varianty, jsou skvělé, chutnají výborně. Budu si je kupovat."

Hana R: „Fakt lahodná zmrzlina a příprava je úplně snadná.. Úplně mě nadchla čokoládová zmrzlina, která obsahuje kousky čokolády.“

Iveta S.: „Je super, že se dá zkombinovat s ovocem, s ořechy, dá se z ní udělat domácí karamelový pohár. Tato zkušenost z testování je pro mne zajímavá, koupím si další.“

Klára Křížová – redakce: „Vanilková je úplně božská. Nechci plýtvat chválou, ale u této zmrzliny musím! Ochutnejte také“.Příprava je velmi jednoduchá, zvládne ji každý. Budete potřebovat směs v prášku pro přípravu zmrzliny Dr. Oetker (vanilkovou nebo čokoládovou) a 150 ml vychlazeného plnotučného mléka. To nalijete do vysoké nádoby, přidáte obsah sáčku a tři minuty šleháte elektrickým ručním šlehačem. Podle vlastní fantazie můžete přidat i jiné ingredience, ale nemusíte, vynikající bude i samotná. Směs pak přelijete do plastové zavírací nádoby, uložíte na 30 minut do chladničky a poté nejméně na 5 hodin do mrazničky. Z jednoho balení připravíte 4 porce lahodné domácí zmrzliny.5b30afd771a9cobrazek.png

Zmrzlinu můžete připravit také v domácím zmrzlinovači.

Milujete zmrzlinu a rádi v kuchyni experimentujete? Pak budete určitě nadšeni z novinek od Dr. Oetker! Jedinečná poctivá zmrzlina, kterou si připravíte doma snadno a rychle! Testujte ji s námi! První reakce jsou úplně parádní!
5b30b2b2b6c8eobrazek.png

Máme pro vás oblíbené testování! Hledáme 50 čtenářek, které budou moci s námi testovat nové zmrzliny od Dr. Oetker!

Máme pro vás dvě novinky:

  • Dr. Oetker Zmrzlina vanilková příchuť
    Směs v prášku pro přípravu zmrzliny. Obsahuje extrahovaný mletý vanilkový lusk.
  • Dr. Oetker Zmrzlina čokoládová
    Směs v prášku pro přípravu zmrzliny. Obsahuje kakaový prášek a čokoládové kousky.
     

Uložit

Reklama