IMG-2775.jpg

Jaký je gel NIXX Forte?

NIXX FORTE je dezinfekční gel účinný proti virům, včetně koronavirů, kvasinkám a bakteriím. Jeho cílem je očistit ruce a eliminovat až 99,9 % virů a bakterií bez použití mýdla. Příjemně voní, díky kvalitnímu složení nepáchne a ruce příliš nevysušuje. Přitom obsahuje víc než 70 % alkoholu a je skutečně účinný i proti odolným koronavirům. Určitě oceníte, že díky správnému poměru pomocných látek a koncentraci glycerinu Nixx Forte nelepí. Jak obstál v praxi na rukou našich redaktorek?

Veronika Bulánková, redaktorka

Dezinfekčních gelů už jsem vyzkoušela opravdu hodně. Mám je v práci, doma a také si dezinfikuji ruce při vstupu do obchodů. Většina tamních dezinfekcí ale nepříjemně páchne. To u NIXX FORTE opravdu nehrozí. Nezanechává na ruce nepříjemný lepkavý film, jako jiné gely, a hlavně krásně voní. Po použití jsem měla tendenci si k rukám pořád čichat. Vůně mi připomíná asi něco ovocného, ale těžko se to specifikuje. Cekově moc příjemný produkt. Jedno balení se hodí třeba na pracovní stůl a druhé skvěle pasuje do kabelky. 

OI000467-6-.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

V aktuální době je užitečné mít po ruce antibakteriální gel, proto mě zaujalo hlavně menší balení gelu NIXX FORTE, které se hezky vejde do kabelky a jednoduše se dávkuje na ruku. Překvapilo mě, jak příjemně gel voní a je šetrný k pokožce. Nevysušuje ji, což zrovna já opravdu hodně ocením, protože patřím k lidem, kteří mají neustále suché ruce a potřebuji si je mazat krémem. Skvělé je i větší balení s pumpičkou, které dobře poslouží například doma v chodbě, kdy jej můžeme hned použít při příchodu z venku.

IMG-2776.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

Dezinfekčních gelů není momentálně nikdy dost. S některými nejsem spokojená, protože lepí na rukou a přijde mi, že na ně potom nachytám ještě více špíny. To rozhodně není případ NIXX FORTE, který se navíc prodává v balení s pumpičkou, takže ho mohu mít na pracovním stole a vždy když přijdu, okamžitě si vydezinfikuji ruce. Další výhodou je, že nepáchne lihovým odérem a nevysušuje ruce.

IMG-2780.jpg

POZOR doporučujeme:

Nyní skvělá akce na eshopu - zakupte 3 ks dezinfekčního gelu NIXX FORTE a ten nejlevnější máte za 1 Kč.

Vše najdete na stránkách Pethealthcare ZDE

Reklama