6040cc04e20b7obrazek.png

Chránit se před viry a bakteriemi je nesmírně důležité a základem je v tomto ohledu mytí rukou. Jenže je mnoho každodenních situací, kdy prostě nemáme po ruce vodu a mýdlo. Naštěstí existují dezinfekční gely a roztoky, které můžeme mít kdykoli u sebe.

My jsme pro vás otestovaly tyto produkty:

  • Dezinfekční gel na ruce Sanicor Sensitive
  • Dezinfekční roztok na ruce Sanicor Sensitive

Oba ničí 99,9% virů a bakterií, vejdou se do kabelky, snadno se používají, jsou šetrné k pokožce díky panthenolu a allantoinu a příjemně voní extraktem z aloe vera.

60452beb697986040cc8ca704dobrazek.png

A jak jsme s nimi byly spokojené?

Veronika

Dezinfekční gel jsem v kabelce nosila i před pandemií, ale s jejím příchodem se frekvence používání mnohonásobně navýšila. S tím souvisí i to, že mám za prvé docela velkou spotřebu těchto přípravků, a za druhé už jsem jich vyzkoušela tolik, že poznám kvalitu. A tu mi oba produkty Sanicor Sensitive poskytly. Menší balení spreje se snadno vejde i do kapsy a větší gel se zase hodí do kabelky. Upřímně se nedokážu rozhodnout, co mi vyhovuje víc, jestli gel nebo sprej. Oba produkty to u mě mají asi nastejno. Skvělé každopádně je, že příjemně voní. Hned po aplikaci je sice cítit alkohol, který napovídá, že skutečně fungují v hubení virů a bakterií, ale po chvilce se rozline příjemná vůně extraktu z aloe vera. Na rozdíl od jiných přípravků se mi zdálo, že téměř nevysušují. Určitě oba produkty doporučuju, je to dobrá volba a záruka kvality.

Klára

Desinfekcí mám hned několik. V kabelce tu, která je vždy po ruce. Pak v autě, doma v koupelně a v předsíni na použití, když přijdu z venku. Pro mne je důležité složení, kvalita desinfekce a to, jak se vstřebají. Úplně nesnáším desinfekce, které lepí ruce, vysušují, ruce jsou dlouho mokré či vlhké. Sanicor Sensitive gel jsem si oblíbila - má super konzistenci, ruce jsou rychle suché a pokožka není vysušená. Nemusím tedy vedle gelu nosit po kapsách i krém na ruce. Dalším benefitem je jeho vůně, která je velmi příjemná. Sanicor Sensitive roztok je praktický díky rozprašovači, jedná se o jinou variantu této kvalitní desinfekce - můžete si tedy vybrat, co vám lépe vyhovuje zda roztok nebo gel. Je pro mne také důležité, že za výrobou stojí známá farmaceutická firma. Oba produkty mohu doporučit.

Vendula

Kabelka, batoh, ledvinka, taška na kočárku. Tam všude mám schované dezinfekční gely a roztoky. A není divu, že po nich sahám každý den. Dávají mi dobrý pocit, že mám možnost si ruce vydezinfikovat i ve chvíli, kdy nemám po ruce vodu a mýdlo a viry a bakterie nepřenáším dál na své děti. Není totiž minuta, kdy bych jim nepodávala kapesník, svačinu, láhev s pitím, spadlou hračku ze země… asi to znáte. Sanicor Sensitive opravdu hezky voní a přijde mi, že nevysušuje ruce, jako jiné dezinfekce. Možná je to tím, že je obohacen o panthenol či aloe vera.

Marta

Bez dezinfekčního gelu v kabelce nevyjdu z domu. Používám ho, zejména teď v době pandemie, velice často. Už jsem jich za tu dobu stačila vyzkoušet několik od různých značek. Produkty Sanicor Sensitive jsou velmi příjemné na ruce. Oceňuji, že je příliš nevysušují. Dalším bonusem je, že hezky voní po aloe vera. Obě varianty se vejdou do kabelky, což je pro mne zásadní. Nejvíce mi vyhovuje roztok ve spreji.  
604778a562676obrazek.png

Koupíte je například v těchto online lékárnách:

Čtěte také: 

Reklama