IMG-E7922.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

Ochranný a Reparační krém byly mojí první zkušeností se značkou A-DERMA. A protože se zrovna chystám na dovolenou, byla jsem ráda, že mě v redakci vybavili těmito dvěma pomocníky. Skvěle se totiž doplňují. Jeden chrání a druhý řeší již vzniklé poškození. Reparační krém jsem použila na rozpraskané rty, se kterými mívám problémy. Jeho konzistence je opravdu hutná, takže moje rty dobře vyživil a zvláčnil. Trpím na suchou pokožku, takže se mi krém bude určitě hodit. Vyzkoušela jsem i Ochrannou variantu. Tu jsem aplikovala před návštěvou bazénu na obličej, protože chlór mě ještě víc vysušuje. Je naprosto super, že je krém voděodolný, takže mě ochránil před chlorovanou vodou a zároveň neznečistil bazén.

5d1de11fc2506obrazek.png

Karolína Waberová, redaktorka

Já jsem si oblíbila především Reparační krém Deramlibour, který jsem vyzkoušela na popáleninu od trouby. Pečení je radost, ale popálenina způsobená neopatrným vytahováním dortu z trouby pěkně pálila. Namazala jsem na ni tedy tlustou vrstvu, kterou jsem hodinu nechala nerozetřenou a potom jsem krém rozetřela. Úleva přišla téměř okamžitě! Na fotce jsem zaznamenala, jak vypadala popálenina po třech dnech používání reparačního krému. Červené místo se stáhlo na takový narůžovělý škrábanec a ani se neudělal puchýř.


Ochranný krém znám pod pojmem „second skin“  (druhá kůže) od mé kamarádky, která jezdí často surfovat. Ráda jsem se jí posmívala za to, jakou si vždy namaže vrstvu, ale smích mě přešel, když jsem jednou surfování vyzkoušela také, namazala jsem se jen běžným opalovacím krémem, a samozřejmě jsem vypadala jako rak. Podráždění jsem potřebovala předejít nyní, když jsem vyrazila s kamarády do venkovního plaveckého areálu. Moje pleť špatně snáší chlór, takže jsem byla ráda, že mohu Dermalibour vyzkoušet. A opravdu funguje! Dokonce jsem neměla ani tak silnou vrstvu, abych nebyla moc bílá. Chlór mou pleť vůbec nepodráždil, dokonce jsem měla pocit, že je pokožka hydratovanější, než před návštěvou bazénu.

5d36dc898c383IMG-E7930.jpg

IMG-E7931.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Skvělý regenerační krém. Především pokud vás třeba pálí kůže od sluníčka nebo jste se odřely apod. Začervenání po něm zmizí překvapivě rychle. Je fajn, že s ním můžete postižené místo potírat pořád dokola, kolikrát potřebujeme. Krém je velmi příjemné konzistence, i když hutnější. Na kůži je velice příjemný. Ochranný krém mi také velmi vyhovuje. Akorát to rozhodně není ochranný krém na obličej. Zkoušela jsem se s ním namazat, protože si klidně napatlám na tvář na noc mastnou modrou indulonu a nic mi neudělá. Ovšem tenhle krém je ještě o něco hutnější a trochu na obličeji ucpává póry. Na jiné části těla je ale perfektní. Je moc příjemný, není parfémovaný a chrání pokožku. Moje mamka ho začala používat hlavně na ruce, které ji občas otékají, když myje nádobí nebo používá různé čistící prostředky v domácnosti. A díky tomuto krému se to zlepšilo.

5d1de08ecdea5obrazek.png

A-DERMA Dermalibour+ Barrier Ochranný krém, 50ml, 100 ml

A-DERMA Dermalibour+ Barrier Ochranný krém posiluje přirozenou kožní bariéru a pomáhá chránit podrážděnou pokožku vystavenou vlivům podnebí, vody (slané i chlorované), odírání, tření, dráždivým kovům nebo chemickým vlivům (čisticí prostředky v domácnosti). Slouží tedy jako prevence proti poškození kožní bariéry, ale zároveň umí chránit pokožku, u které již k podráždění došlo. Díky efektu „druhé kůže“ ochranný krém pokožku izoluje a chrání, zároveň napomáhá obnově epidermis a podrážděnou pokožku čistí. Je vysoce voděodolný, odolá až 5 koupelím(včetně mořské a chlorované vody). Krém je vhodný i pro kůži se sklonem k atopii a má příjemnou nelepivou texturu. Velmi dobře se vstřebává, takže se po aplikaci můžete jít ihned věnovat svým oblíbeným aktivitám.

5d36e20ad48585d1de0e34ebb3obrazek.png


A-DERMA Dermalibour+ Reparační krém, 50 ml

A-DERMA Dermalibour+ Reparační krém pečuje o pokožku, u které již k podráždění došlo. Zarudnutí, pnutí, svědění nebo olupování – však to všichni dobře známe. Můžete jej použít i na opruzeniny nebo podráždění v okolí úst nebo na rukách. Oceníte jej na kožní vyrážky a odřeniny nebo na štípance od hmyzu. Extrakt z výhonků ovsa Rhealba®zklidňuje křehkou pokožku a komplex mědi a zinku zabraňuje množení bakterií. Po aplikaci tohoto reparačního krému doporučujeme podrážděnou pokožku namazat ochranným krémem Dermalibour+ Barrier, který na pokožce vytvoří ochrannou bariéru a drobnou ranku či vyrážku izoluje – kůži tak chrání před dalším podrážděním.


Přípravky značky A-DERMA jsou k dostání online nebo v partnerských lékárnách.
Více informací naleznete zde.

Reklama