Milé čtenářky, hledáme deset z vás, které budou moci testovat rozjasňující denní krém SPF 20 z rozjasňující řady Nutra Effects. Pokud chcete tento krém testovat, zapojte se do naší soutěže! Budeme se těšit na vaše zkušenosti.

Jaký je denní krém z rozjasňující řady Nutra Effects?

  • Rozjasňující denní krém obnovuje zdravý jas pleti
  • Chrání díky SPF 20. Vhodný pro všechny typy pleti
  • Dodává pleti zářivý a zdravý vzhled
  • Sjednocuje její tón
  • Oživuje unavenou pleť
  • Hydratuje

Eva Přibylová, oficiální dermokosmetička Avonu o tomto krému a celé rozjasňující řadě  Nutra Effects říká: „Nejvýznamnější účinnou látkou je určitě extrakt ze strelície. V roce 2009 bylo v laboratořích objeveno, že tato nádherná rostlina z Jižní Afriky obsahuje bilirubin a kromě toho také protilátky proti němu. Právě tyto protilátky dokáží bilirubin rozložit, šedavý tón zcela eliminovat a pleť zanechat zářivou a rozjasněnou.“AVON

Obsahuje Rozjasňujíc řada Nutra Effects ještě nějaké jiné látky, které stojí za zmínku?
Eva Přibylová:
„Rozhodně! Za všechny musím určitě zmínit výtažky z chia semínek (Salvia Hispanica Seed Extrakt). Tato semínka pochází ze šalvěje hispánské, rostliny, která je původem z Jižní Ameriky, a jsou velkým zdrojem energie. Kromě toho mají významné hydrofilní vlastnosti, hydratují pokožku zevnitř a dodávají jí vláčnost. Obsahují křemík, vápník, vysoký podíl proteinů důležitých pro tvorbu kolagenu, velké množství vitamínů B a 9x více omega 3 a 6 mastných kyseliny než má například sója a ostatní semínka a zrna. Kromě toho jsou chia semínka významnými antioxidanty a obsahují elektrolyty, jako jsou draslík, hořčík a sodík, které zajišťují správnou regulaci energie a tok vody skrz buněčné membrány. Rovněž jsou přírodními zdroji zinku, železa, draslíku a hořčíku.
Další významnou látkou je vazelína, která díky svým hydrofobním vlastnostem (odpuzuje vodu) pokožku chrání a působí hojivě i na podrážděnou pleť. Má vysokou molekulovou hmotnost - zůstává na pleti -, ale přitom neucpává póry a nepůsobí komedogenně (nezpůsobuje komedomy), což některé krémy dělají a stav pleti tak zhoršují.
Zmínit bych ještě chtěla extrakt z rýžového oleje, který obsahuje kyselinu fytovou, jež významně chrání pleť před nežádoucí pigmentací (typická pro stárnoucí pleť).
Ochranu před volnými radikály zajišťuje významný antioxidant vitamín E.

Rozjasňující řada Nutra Effects obsahuje Rozjasňující denní krém SPF 20, Rozjasňující noční krém a Rozjasňující tónovací denní krém SPF 20.

Celý rozhovor s Evou Přibylovou, oficiální dermokosmetičkou Avonu si můžete přečíst zde:

Pozor soutěž:

Milé čtenářky, hledáme deset z vás, které budou moci testovat rozjasňující denní krém SPF 20 z rozjasňující řady Nutra Effects. Pokud chcete tento krém testovat, zapojte se do naší soutěže! Budeme se těšit na vaše zkušenosti.  Soutěž najdete v rubrice soutěže, deset výherkyň se může těšit na balíček.