Na naší testovací akci jsme měli možnost seznámit se a vyzkoušet 6 zajímavých spotřebičů od značky Gorenje a to chladničky, pračku, myčku a vychytanou troubu za rozumnou cenu. Na akci bylo 10 našich testerek z řady čtenářek a my se s vámi podělíme o jejich recenze na jednotlivé produkty. Nyní se zaměříme na chladničky.

Testování proběhne u nás v redakci, na podzim plánujeme ještě další podobné akce, takže pokud plánujete nákup chladničky, myčky, pračky, ale i televize nebo vysavače či kávovaru, můžete se těšit na naše testy.

Co jsme testovali?

Kombinovaná chladnička Gorenje N6A2XL4
5f6b35f9533ddobrazek.png
Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje N6A2XL4 v úsporné energetické třídě A++ s beznámrazovou technologií NoFrost Plus s výškou 185 cm zaujme vnitřním objemem 203/99 l, a na první pohled upoutá i luxusním čistým designem s dvířky v barvě šedé metalízy s texturou s efektním LED displejem. Antibakteriální technologie IonAir spolu se systémem MultiFlow 360°, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci ionizovaného i čerstvého vzduchu přes 14 ventilačních otvorů, zabraňuje vzniku většiny škodlivých organismů i pachů. Inteligentní systém AdaptTechse během několika dní naučí předvídat vaše chování a brání teplotním šokům po otevření chladničky tím, že ještě před otevřením sníží teplotu o 1-2 stupně.  To vše prodlužuje čerstvost potravin, navíc energeticky úsporně. Chladnička je vybavena jednou z největších zásuvek na zeleninu na trhu, zásuvkou CrispZone s regulací vlhkosti HumidityControl. Disponuje celou řadou užitečných funkcí, jako je rychlé zmrazení FastFreeze nebo úsporný režim EcoMode či prázdninový režim. Díky technologii NoFrost Plus ji není třeba odmrazovat. S novým designem Slot-in a KitchenFit se tato kombinovaná chladnička s perfektně využitým úložným prostorem elegantně vsune do vaší kuchyňské linky, a to i do rohu. Zapomnětlivce upozorní na otevřená dvířka alarm.

Naše recenze – shrnutí:

Velikost 185 cm, barva šedá metalíza

Testerky nejčastěji ocenily speciální zásuvku CrispZone pro zeleninu a ovoce. Dalšími benefitky byla úspora energie – tato chladnička je v úsporné energetické třídě A++. Snadné ovládání a přehledný displej musí vyhovovat úplně každému. Nemusíte se bát údržby - díky technologii NoFrost Plus chladničku není třeba odmrazovat. Elegantní design, šedá barva však nemusí vyhovovat každému. Chladnička mezi testerkami získala 90%.

Doporučená cena je 13 490 Kč.
Více na Lednice.heureka.cz

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192EW4
5f6b35aed8fd0obrazek.png
Volně stojící kombinovaná chladnička Gorenje RK6192EW4 v úsporné energetické třídě A++ nabídne při výšce 185 cm komfortní úložný prostor 314 l. Je vybavena technologií FrostLess, která snižuje tvorbu námrazy na potravinách i ledu uvnitř chladničky o polovinu. O perfektní přehled v chladicí části se postará úsporné a účinné LED osvětlení. Chladnička je vybavena prostornou zásuvkou CrispZone na ovoce a zeleninu. Ta je navržena tak, aby uchovala živiny a prodloužila čerstvost skladovaných potravin. S novým designem Slot-in a KitchenFit se tato kombinovaná chladnička s perfektně využitým úložným prostorem elegantně vsune do vaší kuchyňské linky, a to i do rohu. Díky inovativně navržené, hladké vnitřní stěně se velmi snadno čistí a zajišťuje zdravé a bezpečné místo pro vaše potraviny.

Naše recenze – shrnutí:

Velikost 185 cm, barva bílá

Jednoznačně u této chladničky zvítězila cena v porovnání s kvalitou. Jedná se nejlevnější chladničku ze tří testovaných modelů. Testerky se shodly, že cena v tomto případě velmi příznivá, i když má chladnička zajímavé benefity jako je speciální zásuvka CrispZone pro lepší uchování zeleniny a ovoce, líbí se jim, jak je tato zásuvka prostorná. Jedná se spíš o základní model, který ale upokojí svého zákazníka. Chladnička je celkem tichá. Má jednoduchý design, zejména kvůli bílé barvě, který se hodí do každé kuchyně. Chladnička mezi testerkami získala 90%.

Doporučená cena je 8 790 Kč. 
Více na Lednice.heureka.cz

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Gorenje RK6192EXL4
5f6b35cba20d6obrazek.png

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Gorenje RK6192EXL4 v elegantním provedení v barvě šedé metalízy s texturou elegantně zapadne do jakékoliv kuchyně. Pro uskladnění vašich potravin nabízí při výšce 185 cm celkový objem 314 litrů, úsporný provoz ji zařadil do energetické třídy A++. Nabízí možnost změny směru otevírání dveří, záleží tedy pouze na vás a dispozičních potřebách vaší kuchyně, jakou variantu si vyberete. Pyšní se technologií FrostLess snižující tvorbu námrazy. V chladicí části o objemu 206 litrů je speciální, objemná zásuvka CrispZone vhodná pro dlouhodobé uskladnění ovoce a zeleniny, která zůstane po dlouhou dobu čerstvá, svěží a plná chuti. S kvalitním a úsporným LED osvětlením získáte lepší orientaci ve vnitřním prostoru chladničky. Spodní část spotřebiče disponuje mrazícím prostorem o objemu 108 litrů se třemi transparentními šuplíky.

Naše recenze – shrnutí:

Velikost 185 cm, barva šedá metalíza

Chladnička si všechny testerky získala svou nízkou hlučností, všechny ocenily její tichost. Také u tohoto testovaného modelu nechybí speciální zásuvka s nižší teplotou CrispZone pro delší uchování ovoce a zeleniny. Testerky ocenily snadnou údržbu a ovládání. Dobrá je i úspora energie, energetická třída A++  je stejná u všech testovaných modelů. Hodnotily i cenu, která je výhodná.  Elegatní vzhled, chladnička vypadá dobře. Chladnička mezi testerkami získala 95%.

Doporučená cena je 9 790 Kč.
Více na Lednice.heureka.cz

Konkrétní recenze od testerek najdete také na webu www.heureka.cz, kam je vložili jednotliví testeři pod každý testovaný spotřebič. Recenze od nich poznáte snadno, mají označení „Testeři Žena-in“. Děkujeme webu www.heureka.cz za možnost vložení recenzí na více produkt.

Testování proběhlo u nás v redakci, na podzim plánujeme ještě další podobné akce, takže pokud plánujete nákup chladničky, myčky, pračky, ale i televize nebo vysavače či kávovaru, můžete se inspirovat!
5f6b3630f07b1obrazek.png

Náš článek:

Reklama