CERE-1-.jpgFoto: BONAVITA

Veronika Bulánková, redaktorka

Cereálie od BONAVITY znám, ale tyto dvě varianty jsem ještě neměla, takže jsem je ráda vyzkoušela. Je super, že obsahují slušnou dávku ovesných vloček. Ty tvoří 55 % složení. Jako prvním jsem zkusila jahodovou verzi a jako druhou čokoládovou. Chutnaly mi obě, ale jako milovník čokolády jsem přeci jen měla vítěze, čokoládové kuličky zkrátka vedou. Cereálie nejsou zbytečně přeslazené, ale jen lehce příjemně nasládlé. Kromě ovesných vloček tvoří jejich součást i kakaová zrnka. Také moc chutná. Doporučuji!

Marta Kratochvílová, editorka

Cereálie snídám každé ráno. A občas právě i ty od BONAVITA. Vždy, když mohu vyzkoušet nějaké nové, jsem moc ráda. Jako první jsem zkusila čokoládovou verzi, protože miluji čokoládové cereálie. A tyto jsou naprosto skvělé. Nejsou příliš sladké, zkrátka tak akorát. Jahodové jsou také moc dobré, avšak mým favoritem jsou čokoládové. Miluju ty křupavé kuličky.

cerealie.jpgFoto: BONAVITA

Karolína Waberová, redaktorka

Lahodné kuličky si ke snídaní dám moc ráda. Raději mám čokoládové než ovocné příchutě, ale tentokrát jsem si pochutnala i na jahodových. Cereálie BONAVITA jsou chuťově vyvážené, nejsou moc sladké a ráno mám pocit, že něco dělám pro své zažívání. Obsahují totiž hodně vlákniny a organismus zároveň netrápím přebytečným cukrem.

Firma BONAVITA nyní přichází se dvěma novinkami, ve kterých navýšila množství ovesných vloček na 55 %. Milovníky čokolády uspokojí Ovesné cereálie s čokoládou, které navíc obsahují 20 % obilných kuliček v čokoládě a 12 % mléčné čokolády. Pro ty, kteří upřednostňují ovocné příchutě, jsou tu Ovesné cereálie s jahodami. Oba produkty mají vysoký obsah vlákniny a nízký obsah přidaného cukru. Více informací se dozvíte na www.bonavita.cz nebo na www.nepreskakujsnidani.cz.
Reklama