V každé domácnosti, obzvlášť tam, kde jsou děti, se jistě najde nějaký ten teploměr. Maminky malých miminek či dětí jej mají neustále v pohotovosti. A kolikrát by ocenily, kdyby práce s ním byla jednodušší.
Starší typy teploměrů, takzvané rychloběžky, jsou sice spolehlivé a fungují vždy, protože nepotřebují baterky, ale stupnice na nich je často špatně čitelná a jsou navíc velmi křehké. O něco bezpečnější a pohodlnější jsou digitální teploměry, ani u nich se však nevyhnete tomu, aby dítě muselo teplměr po určitou dobu udržet v podpaží nebo (u malých miminek) v zadečku. Někdy je to doslova „boj o život“...

Všechny tyto problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, pokud vyzkoušíte bezkontaktní teploměr.

5ae1912c6c907obrazek.png

Maminky z řad našich čtenářek měly možnost otestovat revoluční bezkontaktní teploměr Cemio, který umí měřit nejenom tělesnou teplotu, ale také teplotu objektů... můžete tak změřit teplotu vody ve vaně nebo mléka v lahvičce, což se velmi hodí!

Přečtěte si nyní zkušenosti našich maminek.

5ae195246d90cobrazek.pngMám roční holčičku a na měření teploty je bezdotykový teploměr naprosto ideální. Je ve věku, kdy již všude vleze, je to taková neposeda.
Hlavně při nemoci, kdy  bývají děti ještě víc neklidné, je měření teploty  někdy nadlidský úkol.
Opravdu stačí na vteřinku přiblížit k čelíčku a mám přehled, jak na tom dcerka je.
Teploměr je rychlý a i přesný, porovnávala jsem s teploměry, co máme doma.
Děkuji za možnost testování a doporučuji.
 Hana V.

5ae1954f03d10obrazek.pngNaší dcerce je 7 měsíců a měření teploty bývá už problém.
Dokud byla maličká, tak jsem měření zvládala digitálním teploměrem. A teď jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat bezdotykový teploměr.
Naprosto ideální je měření kdykoliv, absolutně v klidu, bez buzení a rušení.
Měří rychle a správně - porovnávala jsem i s naším digitálním, ale jak je dcerka větší, tak bezdotykový je opravdu lepší.  
Doporučuji.
Slávka

5ae1957bb81bdobrazek.pngVelké díky za možnost testování teploměru Cemio Metric Smart.
Já ho vyzkoušela na našem synkovi, kterému je již přes rok. Ale určitě ho hlavně ocení i maminky od narození, odpadá rozbalování miminka. Teploměrem se opravdu jen zamíří a už měří. A manžel samozřejmě porovnával a měří přesně. Vyzkoušeli jsme i měření teploty  kojenecké lahve a vody a sami sebe jsme také přeměřili. :)
Naprosto jednoduchá manipulace, lehký do ruky a hlavně synka nic neruší, žádné dotyky, buzení apod. 
Ještě jednou děkuji a doporučuji.
Eva

5ae1be8352661obrazek.pngDěkuji za možnost testování bezkontaktního teploměru Cemio. V současné době se mi velice hodí, protože Patrikovi je 10 měsíců, roste nám zoubek za zoubkem a vždy, když se zoubek prořezává, má Páťa teplotu. Je pravda, že teplotu většinou měřím, když malý usne, protože teploměr je pro mého chlapce jak magnet. Když vidí, jak si ho beru do ruky, ihned si ho chce půjčit. A to opravdu nedovolím, protože měření s ním je jednoduché, rychlé a přesné. Stačí na jednu vteřinu dát teploměr k čelíčku ze vzdálenosti několika centimetrů a máte změřeno. Myslím, že tento teploměr je pro všechny maminky skvělý pomocník. Když byl Páťa menší, měla jsem digitální teploměr, kde byla doba měření delší a hlavně pod ručičkou se měřit nedalo, tak přišlo na řadu měření rektální, a to malý vždy obrečel. Cemio Metric Smart doporučuji všem maminkám od narození dítěte. Děkuji, že díky vám tento teploměr mám.
Daniela

Děkuji redakci za výběr při testování Cemio Metrix Smart. Děti už mám trošku odrostlejší – nejmladší je 9 let, ale i tak tento teploměr velmi využívám. Kačka často trpí na bolesti bříška a v noci se hodně potí – takový ten ledový pot na čele. Díky tomuto teploměru ji můžu kdykoli přeměřit, i když v noci spí, a já mám pocit, že má teplotu. Musím se přiznat, že od té doby, co tento teploměr mám, mě ani nenapadne, když jsem měla virózu, abych sáhla já jako dospělá po jiném teploměru. Měření je rychlé a jednoduché. Když jsem měla na návštěvě kamarádku s malým Daníkem, vyzkoušela jsem si i měření vody na sunar a ve vaně na koupání, vše fungovalo na jedničku. Také velice oceňuji, že teploměr má pamět pro 32 měření. Pro maminky s malým dítětem to musí být určitě velká pomoc při měření. Teploměr je skvělý pomocník pro všechny věkové kategorie.
Děkuji, Zlata Bláhová

Děkujeme všem maminkám za pozitivní recenze!

Prohlédněte si také video:

Čtěte také:

Reklama