Proto jsem měla radost, když jsem začala běhat v nových trialových botách Columbia Montrail. Jsou skvěle přizpůsobeny běhu v přírodě, v náročnějších terénech. Jsou lehké, pružné a nepromokavé. Dobře obepínají kotník a drží nohu v botě. Jistotou je stabilita, na kterou se můžete při běhu spolehnout. Bota díky dobře tvarované podrážce nepodkluzuje, pevně drží i na mokrých kamenech a kluzkých lesních cestách. Dobře zvládá nerovnosti, což je při běhu důležité – v botě, která by nebyla stabilní, by v tomto terénu šlo běžet jen stěží s rizikem úrazu.
5bbb2a37604dbobrazek.png
5bbb2a5648144obrazek.png
Mezi hlavní technologie trialových bot Columbia Montrail patří například FluidGuide zajišťující stabilitu ve středu chodidla a plynulý pohyb nohou. Technologie FluidFoam poskytuje díky tlumící pěně větší odpružení. A kombinace technologií vnějších podešví s technologií TrailShield zaručí v proměnlivém terénu spolehlivou trakci v jakémkoliv počasí na jakémkoliv povrchu i ochranu před kameny, kořeny a ostatním nerovnostmi v terénu. Vybrané modely kolekce nabízí pokročilé řešení, díky kterému je chodidlo v suchu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Technologie membrány OutDry Extreme zvenku boty zaručuje prodyšnost, ale zároveň naprostou voděodolnost.
5bbb16dabf616obrazek.png
Pokud milujete běh v přírodě, po náročnějším terénu, trialové boty Columbia Montrail doporučuji. Jestli plánujete nějaký závod v takovém terénu, můžete se na ně spolehnout.

Co na sebe? Zde je další tip od Columbia Montrail

Běžecké oblečení Columbia Montrail vyniká řadou technologií. Pro větší pohodlí běžců je ušito z odlehčených materiálů. V kolekci nechybí ani lehká voděodolná bunda OuDry Extreme, která lze složit do miniaturního balíčku na záda. Novinkou pro rok 2018 je však revoluční technologie Omni-Shade Sun Deflector, která se objevuje v pánské i dámské variantě běžeckého trička (1 899 Kč). Technologie spočívá v drobných tečkách z dioxidu titanu, které jsou zakomponované do tkaniny a aktivně odrážejí dopadající paprsky slunečního záření, a běžec se tak nezahřívá, což efektivně snižuje teplotu V kolekci se vyskytuje v kombinaci s dalšími technologiemi jako Omni-Shade, Omni-Wick či Omni-Freeze Zero pro ještě chladivější efekt.
5bbb2b0011b87obrazek.png

Kolekce Columbia Montrail je k dostání na www.columbia-sport.cz, ve značkových prodejnách, řetězci Sportisimo a specializovaných běžeckých prodejnách Sanasport.
5bbb17dfe08a5obrazek.png

Moje další tipy:

Reklama