Šetří čas a úklid s nimi je snadný a svým způsobem zábavný. Tedy pokud vás baví sledovat moderní novinky tak, jako nás v redakci. Baví nás vychytávky a testování spotřebičů, které jsou praktické a spolehlivé.

Nyní jsem měla možnost vyzkoušet nový, bezdrátový vysavač Rowenta AIR FORCE FLEX 560. Líbí se mi už tím, jaký má design – je bílomodrý a má elegantní, moderní tvar. Určitě i vaše domácnost, stejně tak jako ta naše, má spoustu zákoutí, nepřístupných rohů a nábytku, pod kterým se drží prach. Pokud máte navíc doma domácí mazlíčky, děti, pak máte důvod k úklidu velmi často.

Co se mi na bezdrátovém vysavači Rowenta AIR FORCE FLEX 560 líbí a čím mne nadchnul?
Líbí se mi, že je bezdrátový. Stačí jej připojit a nabít, takže když s ním pracujete, neřešíte délku šňůry a její dosah. Volnost pohybu v domě, který má dvoje schody je skutečně při vysávání praktická věc. Dobíjení na „plno“ trvá 3 hodiny, vysavač vydrží vysávat 35 minut. Co mi bez problémů stačilo pro úklid 4 místností, chodby a schodů.
Co mne nadchlo je množství nástavců, které vyřeší každý povrch a skulinku. Velmi praktická je tyčová násada s funkčním kloubem, takže se při vysávání velmi pohodlně dostanu pod postele, pod skříně, prostě do prostor, kam jsem se dříve při vysávání dostala s velkou námahou a nejčastěji jsem si u toho musela kleknout nebo se skoro položit. Takto vysavač bez problémů umožní hubici zajet do nepřístupných míst a krásně vysaje nečistoty a prach. Další nástavce jsem využila na čalouněný nábytek – opravdu se na sedačce a v křesílkách nasbírá tolik nečistot, prachu a drobků! Samozřejmě ten nejmenší nástavec dobře vyčistil úzké rohy a mezery mezi nábytkem.


Z vysavače jde velmi jednoduše udělat malou vysávací mašinku jen tak do ruky, která spolehlivě vysaje drobky na stole, na kuchyňské lince. Dobře se drží a je lehký. Bezdrátový vysavač Rowenta AIR FORCE FLEX 560 je velmi flexibilní a multifunkční.
Bezdrátový vysavač Rowenta AIR FORCE FLEX 560 má snadné a intuitivní ovládání a údržbu. Nádobka na prach se dá velmi snadno vyjmout a vyčistit. Během chvíle je vše čisté a připravené na další úklid.
Moje shrnutí:  Super bezdrátový vysavač. Co bych vyzdvihla, je tyčová násada s funkčním kloubem, která opravdu ulehčí úklid nepřístupných míst. Lehký, spolehlivý, snadný na ovládání a údržbu. Mohu tento vysavač doporučit.

Skutečně flexibilní úklid
Rowenta myslí na to, jak vám usnadnit život: Přichází s novým bezdrátovým vysavačem s flexibilní násadou AIR FORCE FLEX 560 (RH947), který uklidí tam, kam se ostatní nedostanou.


Bezdrátový vysavač AIR FORCE FLEX 560 (RH947) lze sestavit do dvou variant. Pro klasické vysávání je vysavač vybaven flexibilní tyčovou násadou s funkčním kloubem. S tímto geniálním vylepšením se dostanete i pod ty nejnižší profily nábytku – až 5x dále než s klasickým tyčovým vysavačem.  
Jestliže potřebujete vysát pouze drobečky z pohovky po večerním lenošení u televize, lze vysavač odejmout od tyčové násady a z klasického vysavače se rázem stane lehký ruční pomocník.
S výkonem 100 Airwattů vám neunikne ani ten nejzapadlejší drobeček v čalounění pohovky. Nízkoprofilová hlavice s osvětlením LED odhalí prach v každém skrytém zákoutí vašeho domova.   Lithium-iontová baterie umožňuje provoz vysávání až 35 minut bez nabití, samotné dobíjení vysavače trvá pouze 3 hodiny.


Vysavač AIR FORCE FLEX 560 je vybaven škálou hubic a kartáčů pro úklid jakékoliv povrchu: Hravě si poradí s parketami, koberci, dlaždicemi i čalouněním. Součástí vysavače je praktický zásobník prachu s objemem 0,4 litru.

Díky ergonomickému tvaru rukojeti a lehké hmotnost (pouhé 3 kg) se vám bude s vysavačem velmi snadno manipulovat. Zatočte nejen s prachem, ale i úklidovou únavou.
Doporučená cena je 11 990 korun.   Více inspirace najdete na stránkách www.rowenta.cz

Reklama