Pasta v tabletkách na bělení s peprmintovou příchutí, My White Secret

Byly jsme rády, že můžeme vyzkoušet přípravky, se kterými jsme se ještě nikdy nesetkaly. Patří k nim i pasta v tabletkách. Bílý prášek, který vůní připomíná antiperle, rozkousnete, rozpustíte v ústech a potom už pokračujete stejně jako s normální zubní pastou. Účinek sice není poznat hned, ale zhruba po měsíci je vidět rozdíl. Všimly jsme si, že si prášek umí po chvilce dobře poradit s lehkým zubním kamenem, který se sem tam objeví mezi zuby. Navíc doporučujeme v případě, že někam letíte, protože balení je skladné a navíc vám ho před vstupem do letadla nezabaví.

Bělící pásky na zuby s peroxidem Mr. Blanc

Pásky, které jsme objednaly ze zahraničí mají být účinné po prvním použití a jsou na ně opravdu kladné recenze. Na průhledném platu jsou vždy dvě pásky, které jsou určené pro spodní a vrchní chrup. Použily jsme jen tu na vrchní a půl hodiny nechaly působit gel, který je na pásce nalepený, doporučených 30 minut. Už po dvaceti jsme pásku musely sundat, protože nás začaly bolet zuby. Při sundávání gelu zubním kartáčkem byla bolest ještě větší a nepříjemný pocit zmizel až druhý den. Efekt byl znát okamžitě, ale byl nepravidelný! Jeden zub byl vybělený o něco více, než ten druhý, což působilo trochu komicky.

Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím, My White Secret

Tyto pásky jsou na rozdíl od těch prvních bez obsahu peroxidu, který umí být velmi agresivní. Navíc obsahují kokosový olej, který zuby chrání před poškozením. Zuby bělí aktivní černé uhlí, které je k zubům šetrné a je to znát. Z pásky nás zuby vůbec nebolely, takže jsme to tentokrát vydržely celou půl hodinu. Po sundání jsme se trochu zalekly, protože černá směs zůstala přilepená na zubech, ale pomocí kartáčku jsme ji hned lehce odstranily. Výsledek sice není vidět ihned, ale po třech dnech už se efekt dostaví. Po 14 dnech je rozdíl opravdu velmi znát!

My White SecretWhite Pearl bělící pero

Jestli jsme z něčeho byly opravdu zklamané, tak je to pero na bělení zubů. Je to jeden z produktů, jehož efekt by měl být znát okamžitě, ale po otevření neobsahovalo pero skoro žádný gel. Buď došlo při výrobě k nějaké chybě nebo to tak má být. Po nanesení a chvilce vyčkávání se však nestalo vůbec nic.

Dentální nit s aktivním uhlím, My White Secret

Jsme milovnice dentálních nití a musíme říct, že tato nás opravdu potěšila, a to nejen svým krásným designem. Ve skleněné lahvičce se skrývá nit s aktivním uhlím, která dokáže odstranit pigment tam, kam se pásky nedostanou.

Čtěte také:

Reklama