syoss

Chcete se zapojit do dalšího testování? Chceme vybrat tři z nás, které získají novou barvu na vlasy Syoss a budou ji moci vyzkoušet. Následně vás poprosíme, abyste nám napsaly, jakou s ní budete mít zkušenost. Vaše zkušenosti zapracujeme do článku, který uveřejníme zde v rubrice VLASY. Pokud se s barvou vyfotíte nebo nám k popisu zkušeností pošlete i nějaké fotografie, budeme jen rádi! Není to ale podmínkou.

Barvy této řady byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky. Obsahují vysoce účinnou recepturu se směsí intenzivních barvicích pigmentů, jež umožňuje dosáhnout i v domácích podmínkách sytého a dlouhotrvajícího odstínu jako z kadeřnického salonu - navíc za dostupnou cenu.

Po vlastním barvení se na vlasy nanáší balzám fixující barvu s Nutri-Care komplexem, obohacený o provitamin B5 a pšeničné proteiny. Díky tomu posiluje vlasy zevnitř a chrání jejich povrch. Zároveň jim dodává fascinující lesk a vlasy vypadají zdravě.

Unikátní vlastností nových barev Syoss je jejich inovativní receptura se směsí intenzivních barvicích pigmentů. Profesionální číselné označení odstínů umožní každé ženě, aby si s naprostou přesností určila ten správný odstín a při barvení dosáhla přesného výsledku. Číselné označení odstínů Syoss je tvořen kódy, které se skládají maximálně ze tří čísel.

Rada pro výběr barvy: pokud váháte mezi dvěma odstíny, vyberte si ten světlejší. Vždy je jednodušší barvu ztmavit než zesvětlit.

Zde jsou jednotlivé barvy a jejich označení:

- 9-5 Ledový perleťově plavý syoss
- 9-1 Zvlášť světle plavý
- 8-6 Světle plavý
- 8-7 Medově plavý
- 7-6 Středně plavý
- 6-8 Tmavě plavý
- 6-7 Tmavý zlatavě plavý
- 4-8 Čokoládově hnědý
- 5-28 Kaštanově hnědý
- 5-24 Ledový kaštan
- 5-8 Oříškově hnědý
- 5-1 Světle hnědý
- 4-6 Medově hnědý
- 4-1 Středně hnědý
- 3-1 Tmavě hnědý
- 4-2 Mahagonově hnědý
- 5-29 Intenzivní červený
- 3-3 Tmavě fialový
- 1-4 Modročerný
- 1-1 Černý

Více najdete na stránkách www.syoss.cz

Napište nám pod článkem, zda si barvíte vlasy doma, o jaký odstín byste měla zájem - vzorník najdete na www.syoss.cz , jak máte dlouhé vlasy a proč byste chtěla barvu vyzkoušet. Moc vám děkujeme. Do týdne vybereme 3 z vás, komu barvy zašleme na otestování!

Nezapomeňte napsat přesný typ barvy, o kterou máte zájem! Pokud váháte mezi dvěma odstíny, vyberte si ten světlejší. Vždy je jednodušší barvu ztmavit než zesvětlit.

Reklama