5bb37a4b9b702obrazek.jpgMy jsme se v redakci rozhodly vyzkoušet produkty ageLOC® Elements od značky Nu Skin, kterou vám pravidelně představujeme. Základem péče o pleť je totiž její správné odlíčení a odstranění nechtěných nečistot, které na pokožce za celý den ulpí.

Výborným pomocníkem ucelené řady ageLOC® Elements je ageLOC® Gentle Cleanse & Tone: čisticí pleťová pěna a tonikum proti stárnutí. Je krásně hebká a jemná a velmi příjemně voní. Dá se krásně z pleti smýt a zanechá ji sametovou a vláčnou. Dalším důležitým krokem pro péči o pleť je použití jak denního, tak nočního krému. Výborným řešením je ageLOC® Radiant Day SPF 22: denní hydratační krém na obličej proti stárnutí s SPF 22 a ageLOC® Transforming Night: noční hydratační krém na obličej proti stárnutí. Oba krémy se dobře vpíjí do pokožky, příjemně voní a hydratují ji. Pokud hledáte pomocníky pro boj se stárnutím, určitě je vyzkoušejte.

Nasyťte svou pleť elementy mládí. Produkty ageLOC® Elements jsou moderními základními prvky péče o pleť proti stárnutí. Tyto produkty společně čistí, obnovují, hydratují a odhalují pleť mladšího vzhledu – pro váš mladší a zdravější vzhled teď i v budoucnosti.
5bb37a6c1c3fdobrazek.jpg

Produkty patřící do řady ageLOC® Elements:

  • ageLOC® Gentle Cleanse & Tone: čisticí pleťová pěna a tonikum proti stárnutí
  • ageLOC® Radiant Day SPF 22: denní hydratační krém na obličej proti stárnutí s SPF 22
  • ageLOC® Transforming Night: noční hydratační krém na obličej proti stárnutí

Více informací naleznete na webových stránkách nebo na Facebooku.