Pečete rádi slané nebo sladké dezerty? Pak máme pro vás zajímavý tip na skvělé pečící plechy a formy od KitchenAid.

Jistě znáte situace, kdy se vám povede skvělý recept, ale na celkovém vzhledu se ještě podílí to, jak se vám dezert, bábovka, buchta, povede dostat z formy či plechu. Jistě jste rozladění, když se vaše dílo připeče nebo potrhá. Máme pro vás zajímavý tip na plechy a formy, kde tyto problémy řešit nebudete.

kuk

Formy a plechy na pečení s nepřilnavým povrchem jsou vítány v každé kuchyni, ocení je každý kuchař či kuchařka. Naší zajímavou nabídku najdete na této stránce http://kitchenaid.cz. Všechny pečící formy a plechy od KichenAid jsou odolné vůči poškrábání, a jsou omyvatelné v myčce. Pečící formy můžete použít v troubě až do požadované teploty 260°C.

kuk

 Testováno - náš názor: Pokud budete mít formu nebo plech v ruce, popřípadě si jej budete moci otestovat jako my na naší akci spojené s vařením, nebudete ho chtít dát z ruky a budete si ho chtít koupit. Skvělá kvalita, nic nebude přichycené, vše krásně vyklopíte nebo vyjmete. Velmi se nám líbil.

 Zeptali jsme se blogerky Tiny, která se značkou KitchenAid pracuje: Jak se ti pracuje se speciálními plechy na dezerty? Co na nich oceňuješ?

 Jsou to robustní plechy, které rovnoměrně vedou teplo a to je pro pečení dezertů velmi důležité. Díky vysoké nepřilnavosti se s nimi dobře pracuje, nepotřebují skoro žádnou péči, speciální čištění. 

Plech, se kterým pracuji, je například tento: http://kitchenaid.cz

Jaké recepty od Tiny můžete vyzkoušet?

Reklama