Značka Kneipp® působí neuvěřitelných 131 let a vychází z filozofie svého zakladatele Sebastiana Kneippa, který se celoživotně zabýval péčí o duševní i tělesné zdraví. Při výrobě svých produktů využívá starých i inovovaných receptur a přírodních ingrediencí. Veškeré přípravky se mohou pochlubit pozitivními účinky na tělo i mysl a nejsou testovány na zvířatech.

P7110454.jpg

Jaké sprchové gely jsme otestovali?

  • Sprchový gel Radost ze života
    Že si lze patentovat dobrou náladu? V Kneippu se to s novým aromatickým sprchovým gelem Radost ze života povedlo. Jeho receptura je založena především na sugestivní vůni. Sprchový gel obsahuje vysoce kvalitní přírodní oleje, které spolu s osvěžující citrusovou vůní pomáhají navodit příjemnou náladu, i když se na vás celý svět mračí. Přírodní složky pokožku jemně čistí a vyživují, zanechávají ji vláčnou a neobyčejně hebkou na dotek.
  • Sprchový gel As soft as velvet
    Proměňte svou pokožku v sametově hebkou a rozmazlete své smysly jemnou vůní meruněk. Díky obsahu přírodních olejů a bambuckého másla dodá sprchový gel vaší pokožce potřebnou hydrataci až na 24 hodin i bez následného použití tělového mléka. Ve složení najdete i přírodní éterické oleje z pomerančové a mandarinkové kůry, které spolehlivě dokáží zvednout náladu. Svých pár minut ve sprše si tak opravdu dokonale užijete.
  • Sprchový gel Good morning 
    Někdy se probudíte plní energie a s úsměvem na rtech. Ale pak jsou rána, kdy potřebujete k dobré náladě trochu pomoci. Načerpejte energii krátkou osvěžující sprchou s vůní bazalky a limetek. Dřív, než se vám uvaří voda na čaj, změní se vaše ráno k nepoznání. Éterický olej z bazalky posiluje nervový systém, stimuluje mozkovou činnost a zlepšuje koncentraci. Limetkový olej je zase známý svými povzbuzujícími účinky na psychiku, umí zmírnit nervozitu a trému.

P7110457.jpg

Adéla, redaktorka
Přiznám se, že nejsem úplně ranní ptáče, které dál doskáče. Proto je ranní sprcha neodmyslitelným rituálem, který musím po probuzení provést – nehledě na to, jaké zpoždění již mám. Bylo mi potěšením vyzkoušet sprchový gel Kneipp Good Morning s jemnou vůní limetky a bazalky (které mimochodem patří obecně k mým oblíbeným, jak v kuchyni, tak třeba v bytových vůních). Sprchový gel je velice svěží, má tu ideální konzistenci a doslova se vám dostane do pod kůži. Pokud jste fandou šetrných produktů bez nepřirozené parfemace, které jsou navíc veganské, tak s Kneipp nemůžete sáhnout vedle ani náhodou. Mohu jen doporučit a osobně se těším, až si vyzkouším jeho antistresové účinky, třeba ve sprše v šatně divadla před představením.

P7110460.jpg

Marta, editorka

Já jsem testovala sprchový gel Radost ze života, který krásně voní po citrusech. Je svěží a podle mě perfektní na léto. Jeho vůně je krásně osvěžující, jako nějaký lahodný letí drink. Upřímně, škoda, že není určen ke konzumaci. Jeho název Radost ze života k tomuto gelu rozhodně sedí. Má klasickou konzistenci a pěkně pění. Stačí ho trošku nanést na žínku umyjete se sním celé. Oceňuji přírodní složky. Pokožka je hezky jemná na dotyk.

P7110458.jpg

Veronika, redaktorka

Meruňky – ty v létě naprosto miluju a nemohu se jich nabažit. V rámci testování jsem tedy měla hned jasno, po jakém sprchovém gelu sáhnu. Ten s názvem As soft as velvet totiž právě po meruňkách voní a jejich aroma je ještě příjemně doplněno pomerančovou a mandarinkovou kůrou. Sprchový gel je k pokožce velmi jemný, krásně pění a nevysušuje ji. Vůně navíc vydrží na těle opravdu dlouho a já jsem si sprchu s tímto produktem skvěle užila.

P7110456.jpg

  #kneippcz #kneipp #kneippmoment #sprchovygel #assoftasvelvet #pokozka #zdravapokozka #prirodnikosmetika #bezchemie

Více informací naleznete na stránkách Kneipp. 

Čtěte také: 

Reklama