LACTOVIT Lactourea regenerační Intim Care gel na intimní hygienu 250 ml

Lactovit gel na intimní hygienu je expertem na péči o pokožku – každý den pečuje o vaši intimní oblast díky blahodárným vlastnostem mléka. Regenerujte a posilujte každý den pokožku vaší intimní oblasti s gelem na intimní hygienu Lactovit Lactourea Regenerační, s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey. Díky této kombinaci perfektně hydratuje, posiluje a regeneruje přirozenou hydrolipidovou vrstvu pokožky vaší intimní oblasti.

629f34362f5abobrazek.png

Výhody a vlastnosti produktu

  • regeneruje a posiluje pokožku intimní oblasti
  • obsahuje kyseliny mléčné a ureu
  • šetrně myje intimní partie
  • má neutrální pH a nízký obsah sulfátů
  • gynekologicky testováno
  • je hypolargenní

Adéla

629f33f52755bobrazek.pngPřiznám se, že jsem produkty pro intimní hygienu prakticky celý život skoro neřešila. Ale po překročení třicítky jsem začala věnovat sama sobě i svému tělu větší pozornost a všimla jsem si, že mě občas v intimní oblasti trápí nepříjemné pocity. Proto jsem velmi ráda vyzkoušela právě Lactovit intim care – mám totiž hned několik produktů této značky a musím říct, že jsem nadmíru spokojená.

Jinak tomu není ani u tohoto intimního mýdla. Má skutečně šetrné složení a příjemnou, ovšem přírodní, vůni. Nepříjemné pocity byly po používání minimalizovány, a navíc mě hřál pěkný pocit, že jsem pro sebe opět udělala něco dobrého. 

Celé balení má navíc velmi praktickou pumpičku se kterou se dobře zachází a pomůže dostat ven i poslední zbytky produktu – právě s tímto často totiž bojuji u běžně dostupných balení sprchových gelů.

lac1.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Vendula

629f33fcc7604obrazek.pngČím je člověk starší, tím více si uvědomuje hodnotu svého těla a dopřává mu větší komfort. Alespoň u mě to tak platí. Kosmetické přípravky pro sebe i svoji rodinu vybírám mnohem důsledněji. LACTOVIT Lactourea regenerační Intim Care gel na intimní hygienu jsem zkoušela vůbec poprvé a byla jsem mile překvapená – jak složením, tak účinkem. Moc hezky voní a vyhovovalo mi jemné krémové složení. Praktické mi přijde i balení s pumpičkou.

lac2.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Pokud hledáte jemný mycí přípravek na intimní hygienu, který vám přinese úlevu a svěží pocit, určitě tento gel vyzkoušejte.

sss.gif

Reklama