„Báječná zdravá chuť bez aromat, konzervantů a barviv“ je heslo jejich českého výrobce.

Tradiční český výrobce zdravých a kvalitních potravin Frape Foods splňuje produktovou řadou Knuspi náročné podmínky pro hodnotné stravování našich nejmenších. Navíc, některé z výrobků se už staly zdravou a vyžadovanou pochoutkou dětí.

Podle posledních průzkumů přibývá v posledních letech dětské obezity. Na vině je nejen sedavý způsob života, stále více času tráveného před obrazovkami počítačů, ale i nesprávná a nezdravá strava fastfoodů a špatně volená skladba potravin.

Všechny potravinové výrobky Knuspi se řadí mezi špičkové výrobky zdravé výživy, které lze bez obav nabídnout a zařadit do jídelníčku i nejmenším.

Můžete volit mezi křupavými vícezrnnými „chleby“ (graham, fitness, zeleninový, pohankový, Bio špalda či sýrový), které se pyšní výběrem vysoce kvalitních přírodních použitých surovin, skvělou chutí a žádnými přidanými umělými barvivy a konzervanty. Knuspi Crispbread mají vysoký podíl vlákniny pro správné trávení, jsou bohaté na vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Dětem je pro větší chuť můžeme kromě sýra namazat i třeba máslem, medem či marmeládou.

knuspi

Chutnou snídani doslova pro celou rodinu připravíte z Knuspi „rychlé müsli“, vybírat lze ze dvou variant - zapékané s čokoládou a ořechy nebo zapékané s 30% podílem ovoce. Kromě úžasné chuti mají ideální nutriční hodnoty a jednoduchou přípravu. Základem jsou ovesné vločky zabezpečující stabilitu cukru v krvi, tím zároveň dostatek energie a pocit nasyceného žaludku. Zalitím müsli mlékem doplníte jídlo navíc o živočišné bílkoviny.

Knuspi-rychlé kaše - dnešní doba si žádá rychlost. Rychlost je často na úkor kvality stravování. Rychle však v případě Knuspi rychlých kaší znamená i zdravě. Příprava je geniálně jednoduchá. Instantní směsi - jáhlová, ovesná, 4-zrnná, rýžová a kukuřičná s banánem - jsou zdravou a chutnou variantou, jak nasytit kvalitně naše děti i ve spěchu a to ráno, v poledne i večer. Rychlé kaše Knuspi vynikají obsahem probatických bakterií napomáhajících udržovat vyváženou mikroflóru v našich střevech. Podporují správné trávení a dobrou imunitu.

Knuspi –rychlý snack je chytrým řešením, když nás trápí chuť na něco dobrého. Děti se často dožadují nějaké sladkosti, i třeba za odměnu. V případě Knuspi - rychlý snack nás nemusí trápit, že bychom jim dávali něco, co by se nemělo. Knuspi - rychlý snack můžeme servírovat i jako zdravou svačinku. Je to totiž oplatka vyrobená ze směsi rýže, pšeničné a žitné mouky, kukuřičných otrub a mléčné syrovátky. V případě Knuspi ochucená buď jogurtovou, nebo čokoládovou, polevou.

Knuspi doporučeno všemi dětmi! Nezbývá než dodat - dobrou chuť!

Seznam produktů Knuspi

Vícezrnný křupavý plátek fitness 150 g

Vícezrnný křupavý plátek sýrový 150 g

Vícezrnný křupavý plátek grahamový 150 g

Vícezrnný křupavý plátek zeleninový 150 g

křupavý plátek pohankový 200 g

křupavý plátek BIO špalda 150 g

rychlý SNACK s jogurtovou polevou 120 g

rychlý SNACK s čokoládovou polevou 120 g

rychlé müsli zapékané s 30% ovoce 300g

rychlé müsli zapékané s čokoládou a ořechy 300g

rychlá kaše kukuřičná s banánem 250g

rychlá kaše jáhlová 500g

rychlá kaše jáhlová 250g

rychlá kaše jáhlová 50g

rychlá kaše ovesná 500g

rychlá kaše ovesná 50g

rychlé vločky 4 zrnné 650g

rychlá kaše rýžová 500g

Zdravě žít s Knuspi! To je návod, který dává Knuspi plán. Neváhejte a vyzkoušejte třeba už dnes! Navíc můžete hrát o ceny za 650 000,-Kč. To už stojí za to.

knuspi

Zdravě žít a naslouchat svému tělu neznamená jenom držet dietu. Správný návod, jak nejen zhubnou, ale i zdravě jíst a udržet tělo v kondici, dává Knuspi plán! Nepropásněte šanci vyhrát s výrobky Knuspi i krásný nový automobil značky Volvo C 30, zdravou snídani či tréninkový a výživový plán na jeden rok, sadu zavazadel a další.
A není to nijak složité - stačí jen sbírat body z obalů výrobků Knuspi od českého výrobce Frape Foods. Výrobky, které koupíte u všech dobrých obchodníků a jež jsou nejen zdravé, ale i chutné!

Veškeré informace hledejte na www. knuspiplan.cz nebo nás kontaktujte na telefonu
+420 604 223 723 každou středu a pátek od 14:00 do 16:00.

Chcete sdílet zkušenosti, poradit nebo prostě jen vědět, jak chutná Knuspi? Najdete nás na Facebooku.

Reklama