Pro maminky: kompletní rituál pro unavené, oslabené a padající vlasy

Přípravky Klorane při vypadávání vlasů, obsahují chinin, aktivní látku s prokázanými posilujícími a stimulujícími vlastnostmi. Chinin Laboratoře Klorane získávají z kůry chinovníku, keře, který pěstují v Latinské Americe v souladu s okolním ekosystémem. Kůra se sklízí ručně ze stromů starších 6 let, aby se nenarušil jejich přirozený růst. Sklizená kůra se poté suší přirozeně na slunci a pak putuje do Francie, kde probíhá extrakce a výroba finálních produktů. Šampon chinin se vyrábí již od roku 1967 a je to nejprodávanější šampon značky.5e67b4861c6e1obrazek.png

  1. Stimulující a posilující šampon s chininem a vitaminy B na mytí.
  2. Balzám na vlasy s chininem pro snadnější rozčesání vlasů a dodatečné posílení.
  3. Force Kératine Koncentrát při vypadávání vlasů na reakční vypadávání vlasů (stres, únava, dieta, po porodu), který zmírní vypadávání vlasů a posílí růst nových silnějších a zdravějších vlasů. Výsledek poznáte již po měsíci používání.

Pro miminka: Jemný mycí gel na tělo a vlasy a hydratační krém
5e67b44ae9bfeobrazek.png
Oba přípravky obsahují zklidňující BIO měsíček pěstovaný na severu Španělska, jsou VEGAN a flakony jsou vyrobeny z části již z recyklovaného plastu. Obsahují také vysoké procento přírodních složek a gel je navíc bioodbouratelný. Klorane Bébé lze používat již od narození, přípravky jsou testovány dermatology a pediatry.

Jemný mycí gel neobsahuje mýdlo ani barviva, neštípe v očích, příjemně voní a vlásky se po něm snadno rozčesávají. Hydratační krém udržuje pokožku vláčnou po celý den a chrání její přirozený biofilm.

Deseti čtenářkám jsme zaslali balíček Klorane s péčí na vlasy obsahující chinin a produkty z řady Bébé pro miminka. Přečtěte si jejich výsledky testování.

Lucie Č.
Měla jsem tu čest, vyzkoušet řadu Klorane pro maminku a dítě. Já jsem měla v balíčku šampon, balzám a sprej do vlasů pro unavené vlasy. A musím říct, že je to super řada na vlasy. Po zimě, i když nebyla tak velká, jsem měla vlasy suché, lámavé a bez života. Stačily ale tři aplikace této řady a moje vlasy jsou zase plné života. Klorane pro unavené vlasy obsahuje vitamíny B a chinin, které dodají vlasům tu nejlepší péči. Jen na netypickou vůni jsem si musela chvíli zvykat. Ovšem za ten účinek to stálo!
5eba9cb1d4d60obrazek.png
Syn měl v balíčku jemný mycí gel a hydratační krém. Mycí gel obsahuje BIO měsíček lékařský, který zklidňuje pokožku. Mycí gel krásně voní a dá se použít i na vlásky, protože neštípe v očích. Krém obsahuje také měsíček lékařský a skvěle se doplňuje v péči s mycím gelem. Krém se lehce nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. A co je nejlepší? Můj chlapeček zase voní jako miminko... tu vůni prostě žeru. Moc děkuji za možnost testování.

Petra C.
Značku Klorane jsem vyzkoušela poprvé. Musím napsat, že mě tato značka opravdu mile překvapila. Dcerka (14 měsíců) má dost suchou pokožku, někdy až se sklonem k atopii. Díky obsahu zklidňujícího výtažku z bio měsíčku výrobky krásně snese. Po koupání není červená a nejeví známky svědění. Hydratační krém se hezky roztírá, vstřebává se. Má moc příjemnou vůni.
5eba9d077f4e7obrazek.png

S výrobky na vlasy jsem taky moc spokojená. Vlasy mi začaly hodně padat po druhém porodu. Po chvilce používání šampónu, balzámu a koncentrátu jsou znát výsledky. Viditelný je i rychlejší růst vlasů. Opět krásná vůně. Za mě maximální spokojenost.

Marek V.
Níže popíši shrnutí našich zkušeností se značkou Klorane. Balíček jsem přeposlal manželce a synovi na vyzkoušení do léčebny, kde se o ně již několik měsíců báječně starají.

Kompletní rituál pro unavené, oslabené a padající vlasy
Jak jsem zmínil, manželka je jako doprovod syna v léčebně, a to již několik měsíců. Je to práce na celý den, aktuálně díky korona viru, bez možnosti opustit areál léčebny. Podobně jako mnoho žen, byla zvyklá svěřit se v péči zkušené kadeřnice a pravidelně si nechávala barvit vlasy. To nyní nelze. Shodou okolností v době výhry v testovací soutěži na Žena-in.cz již zvažovala, co s vlasy a zda si je nebude barvit sama. Balíček, který k ní dorazil se rozhodla vyzkoušet.

Ze začátku se efekt přípravků nijak výrazně neprojevoval. Ale dle jejích vlastních slov, „Bylo potřeba aby si na změnu vlasy zvykly“. Po cca dvou týdnech používání se projevilo několik benefitů. Mimo toho, že vlasy krásně voní, se zdají být celkově posílené a krásně se lesknou. Manželka je až tak spokojená, že si aktuálně ponechá svou přirozenou barvu.

Jemný mycí gel na tělo a vlasy a hydratační krém
Náš prcek, i když už není miminko, má citlivou pokožku a snadno se osype. Pokud jej po koupání nenamažeme, můžeme si být skoro jistí, že se to projeví. Metodou pokus omyl, jsme s usadili u nejmenované konkurenční značky, která nám vcelku vyhovovala. Díky testovací soutěži na Žena-in.cz se nám naskytla možnost vyzkoušet a porovnat i jiný výrobek. A mohu říci, že jsme velmi spokojeni. Jak se říká reklama nelhala, a pokud má Vaše ratolest citlivou pokožku, můžeme směle oba produkty doporučit.

Díky za možnost vyzkoušet tuto pro nás doposud neznámou značku.

Zuzana M.
Testovala jsem produkty Klorane pro maminku a miminka. Kurýrní služba mi doručila balíček přípravků Klorane na testování. Otevřela jsem balíček a děti „aaaaa“, líbily se jim barevné obaly jednotlivých produktů a hned si je musely prohlédnout. Večer jsme samozřejmě hned museli vyzkoušet produkty Klorane pro miminka. Napustila jsem vanu, umyla jsem děti, syn 3 roky a dcera 11 měsíců. Sprchový gel příjemně voní po měsíčku, pěkně pění a pokožka je po umytí hebká. Má to však jednu vadu, syn má hodně citlivou kůži se sklony k ekzému, místa, kde se mu dělá ekzém to více vysušilo, jinak zbytek těla měl kůži hebkou a jemnou. Po koupání jsem děti natřela tělovým krémem. Opět příjemná vůně po měsíčku, kůže je na dotek vláčná a jemná.

S produkty Klorane pro maminky, tedy šamponem, balzámem na vlasy (ty jsem vyzkoušela hned večer) a sérem proti vypadávání vlasů, jsem velmi spokojená. Šampon krásně umyje vlasy, moc nepění a vůně je jak velmi silná káva, pro mně trochu moc výrazná. Když ale „vyvoní“ je příjemná. Balzám jsem nechala působit dle návodu 3 minuty, poté jsem jej spláchla. Vlasy byly jemné a snadno se rozčesávaly, takže jsem byla velmi spokojená. Při následujícím mytí vlasů jsem místo balzámu vyzkoušela bezoplachové sérum. Pocit stejný jako po použití balzámu, vlasy jemné a snadno rozčesatelné. Menší vypadávání vlasů jsem zaznamenala už na konci 2 týdne, když jsem se česala. Jsem spokojená a děkuji, že jsem mohla tyto produkty vyzkoušet.

Michaela T.
Na Ženě-in jsem vyhrála 5 produktů od značky Klorane. Výhra mi udělala obrovskou radost. Jelikož ještě maminkou sama nejsem, rozhodla jsem se část výhry darovat své kamarádce a jejímu dvou měsíčnímu chlapečkovi Štěpánkovi. Kamarádka si jemný mycí gel velice chválí, neboť má malý citlivou pokožku a tento gel ho nijak nedráždí a k tomu příjemně voní. Po koupání použijí hydratační krém, který se prý dobře roztírá a rychle vstřebává. Vlasová kosmetika s Chininem je vhodná proti padání vlasů, čímž já naštěstí netrpím, ale používám ji z důvodu růstu nových vlasů. Díky šamponu, který příjemně voní, se mi méně mastí vlasy, následně použiji kondicionér, který dodá mým vlasům hebkost a dobře se rozčesávají. Kůru Force Kératine používám 2x týdně a již na svých vlasech pociťuji, že jsou vlasy silnější a rostou mi i nové. Myslím si, že je vhodné používat vždy vlasovou kosmetiku z jedné řady. S kosmetikou Klorane jsem spokojená jak já, tak má kamarádka a určitě ji v budoucnu budeme nakupovat. Děkuji, že jsem ji díky Vám mohla vyzkoušet.
5eba9d6eacd4eobrazek.png

Marta L.
Produkty Klorane byly pro mne i mého malého chlapečka velkou neznámou a musím přiznat, že jsem velmi mile překvapena.

Klorane Bébé
Už po prvním otevření mne okouzlila příjemná vůně, jemnou kůži miminka vůbec nedráždí, mycí gel nevysušuje, hodnotím na výbornou, nemám, co bych přípravku vytkla... Hydratační gel se dobře roztírá, krásně voní a není mastný. Přípravky budu používat i nadále.
5eba9dc45d735obrazek.png

Klorane proti reakčnímu vypadávání vlasů
Šampon, balzám a bezoplachová kůra má příjemnou jemnou vůni, menší pěnivost šamponu a co musím uznat jako velké plus - vlasy se po použití opravdu výrazně méně mastí, což ocení každá zaneprázdněná maminka. K vypadávání vlasů u mne zatím nedochází, což může být i důsledek používání přípravků Klorane. Za mne velká spokojenost se všemi přípravky od Klorane, děkuji za možnost testování.

Lucie V.
Po několika používání kombinace výrobku je padání vlasů výrazně omezeno. Po porodu mi vlasy padaly jak při mytí, tak při česání. Nyní jsou pevnější a na dotek hrubší. Mám velmi jemné vlasy, takže tuto změnu oceňuji. Po česání “neelektrizují", jsou snadno upravitelné a poddajné. Na polodlouhé vlasy je nutné použít větší množství šamponu.
5eba9e12ca531obrazek.png

Šampon + kondicionér
+ omezené padání vlasů
+ pevnější vlasy
+ příjemná vůně kondicionéru
+ dobrá rozčesatelnost

Chininový koncentrát
+ příjemná vůně ve vlasech
+ nelepí, nedráždí pokožku hlavy, nemastí vlasy

Hydratační krém na miminka
+ příjemná vůně
+ vláčný
+ dobře roztíratelný
+ hydratace a vůně miminka po celý den

Jemny myci gel na miminka
+ příjemná vůně
+ zbytečně nepění
+ zanechává voňavou pokožku
+ neštípe

Do budoucna budu určitě používat šampon s balzámem. Výrobky mi vyhovují svou kvalitou a následnou snadnou úpravou vlasů.

Erika N.
Značku Klorane znám a pravidelně kupuji v lékárně jejich tělová mléka. Řadu na vlasy s chininem jsem ale díky testování měla možnost vyzkoušet poprvé. Vlasy byly po zimě zplihlé, takže se to akorát hodilo. Posilující řada ve třech krocích jim rozhodně prospěla. Mám dojem, že i na kartáči po česání je méně vlasů a dostala jsem několik komplimentů od manžela, že se mu moje vlasy moc líbí.

Dětskou kosmetiku jsem věnovala sousedce, která má miminko, takže byla moc ráda. Mladé matky dnes hodně dbají na to, aby kosmetika byla co nejšetrnější, nechtějí nic chemického a radši si připlatí. Byla nadšená z vůně i složení, jemný gel krásně pečuje o dětskou pokožku a hydratační krém ji na pokožce vytvoří tenký voňavý film.

5e5cff6e88a33obrazek.pngVíce na KLORANE.CZ

5e67b4a1aefd1obrazek.png Přečtěte si také:

Reklama