Splnil se nám sen horkého léta. Nádherné tropické dny bez mraků a spousta výborné zmrzliny! V naší redakci totiž probíhala ochutnávka zmrzlin Prima, jak jste se mohly dočíst v našich článcích. Měli jsme k dispozici velký mrazák plný těch nejoblíbenějších zmrzlin jako je Mrož ve všech příchutích, Pegas ve třech příchutích, Pikao, Ruská zmrzlina či Piknik a Kuba v kelímku. 

zmrzlina Prima

Všechno ve velkém množství, takže jsme si užívali celý týden spolu se čtenářkami a bloggerkami, které přišly zmrzliny ochutnat. Ochutnávku jsme navíc propojili s redakčním bazárkem, o zábavu tedy bylo postaráno. V některých chvílích nebylo na našem redakčním dvorku skoro k hnutí.

Celou akci hodnotíme jako skvělou. Všechny druhy zmrzlin Prima našly své oblíbence, někteří si dokonce dali zmrzlin víc. Mnoho čtenářek přišlo i s dětmi, které si opravdu pochutnaly.

Všechny jsme poprosili, aby nám napsali, jaké zmrzliny jim nejvíce chutnaly. Při pročítání jsme zjistili, že všechny zmrzliny byly v recenzích zmíněny a nechyběla v seznamu žádná, na kterou by se zapomnělo. Milovníci zmrzlin si naší redakční akci opravdu užili!

zmrzlina

Podívejte se na fotky, jak jsme si to užili! Těšte se na článek s recenzemi, které právě zpracováváme.

zmrzliny Prima

Náš článek:

Více osvěžující inspirace najdete na stránkách

www.primazmrzlina.cz