Jedna z našich čtenářek získala jako výhru v soutěži novou žehličku. Jak se s ní žehlí a jak je s ní spokojená? Dozvíte se z jejího e-mailu.

Milá redakce, moc dekuji za dárek, který jsem získala jako výhru v soutěži.  Měla jsem doma starší žehličku, která sice žehlila dobře, ale ve srovnání s touto novou žehličkou musím sama uznat, že již dosluhovala. Žehlička typBraunTS 765 A mě doslova nadchla.

Braun

BraunŽehlím asi 3x týdně, mám čtyřleté dítě a patřím mezi ty, co jim žehlení nevadí. Mám ráda srovnaně oblečení, vyžehlená trička a košile. Proto jsem maximálně využila napařovací žehličku, musím přiznat, že z ní mám radost. Je lehká do ruky, dobře se s ní manipuluje a žehlí se s ní opravdu dobře. Inspirovala jsem i svou maminku, která má také doma poněkud starší model. Když mi hlídala syna, vyžehlila mi koš s prádlem a sama uznala, že s lepší žehličkou se prostě líp žehlí. Co oceňuji, je to, že se žehlička během chvíle sama vypne, nemusím mít žádný stres, že když přestanu žehlit a odběhnu od žehlení, stane se něco nepříjemného. Děkuji ještě jednou za krásnou a pro mne velmi užitečnou výhru. Vaše Majka.

Napařovací žehlička TexStyle 7 TS 765 A

Žehličky TexStyle 7 jsou symbolem vysoce kvalitních výsledků ve všech detailech při žehlení všech druhů oblečení. Pára proniká do vláken a odstraní i nejhlubší zmačkání, čímž docílí dokonalého výsledku. Vysoce kvalitní žehlicí plocha kombinuje nejnovější technologii a promyšlený design a tak zaručuje spolehlivý výkon a bezchybné výsledky.

Napařovací žehlička TexStyle 7 TS 765 A je vybavena funkcí automatického vypnutí, aby byla maximálně bezpečná a šetřila energii. Vypne se po 8 minutách ve vertikální poloze a po 30 vteřinách v horizontální poloze. Tato napařovací žehlička s výkonem 2400 W má plný parní ráz ve třech aktivních oblastech včetně přípravného napařování. Toto výkonné napařování umožňuje efektivní „dlouhé tahy“. Získáte bezchybné výsledky rychle a pohodlně.

Více najdete zde.

Čtěte náš článek:

Podívejte se i na video, jak názorně žehlička Braun funguje a co všechno umí:

Reklama