Letošní zimní období nám konečně dopřává pořádnou zimu! A pro ty, kdo sportují venku, i když mrzne, až praští, to znamená jediné – pořádně se obléct. Neznamená to vzít si mnoho vrstev a pak se po zahřátí potit a péct, ale s rozmyslem si obléct funkční oblečení, které vás zahřeje a při tom vám přinese volnost a komfort v pohybu.

sukne

Já vždy v zimě bojuji s tím, že vršek těla a nohy mám v teple, ale mrzne mi břišní část a zadek. Letos jsem zachytila na běžeckých diskusích hodně holek, co běhá a nosí přes legíny ještě zateplenou sukni a nemůže si je vynachválit. Jenže, jak jsem pátrala, sukně jsou většinou v online obchodech a je těžké odhadnout, když si ji berete ještě na legíny, jakou potřebujete velikost.sukne

Díky firmě Vavrys jsem minulý týden mohla vyzkoušet a testovat zateplenou sukni od značky Craft. Běhala jsem v ní několik hodinových tras a zajímalo mne, jak bude fungovat. Venku kolem -8 ̊C, běhala jsem na sněhu a po zamrzlé řece.

Normálně nosím velikost M, takže mne potěšilo, že tato velikost je i přes teplejší legíny vyhovující, není mi těsná, prostě cítím se v ní v pohodě. Postranní zipy slouží k regulaci rozpětí sukně, ale nepotřebovala jsem je rozepínat. Nadchla mne její lehkost, i když jsem v ní běžela, neobtěžovala mne. Zajímalo mne, zda se nevysunuje nahoru či zda se při pohybu neotáčí okolo beder. V obojím obstála na výbornou. Širší elastický pásek sukně dobře drží a sukně „sedí“.  Po doběhnutí a svléknutí před sprchou jsem ještě kontrolovala jindy zarudlou ledovou kůži v horní části stehen a na zadku. Po běhu v sukni tato místa nebyla „zmrzlá“.  Myslím, že do mrazivých dní je opravdu dobrým doplňkem jak pro běžkyně, běžkařky či jen na delší procházku. Můžu ji doporučit.

 

Jaká je sukně CRAFT Insulation?

Dámská prošívaná sukně je určená pro širokou škálu volnočasových aktivit (běžky, běh) a na běžné nošení (přes legíny, džíny)

Materiál: 100% Polyamid; 92% Polyester, 8% Elastan

  • zateplení dutým vláknem
  • dva obousměrné zipy
  • pás s gumou pouze vzadu pro optimální komfort
  • v pase poutka pro možné nošení opasku
  • zakončení spodního dílu do elastické paspule
  • reflexní loga a paspulky podél zip

Více na www.craft.cz

Reklama