Na našich stránkách probíhá testování WC bloků a gelů Domestos pro svěží a čistou toaletu. Přinášíme vám první recenze od čtenářek, které mely možnost tyto produkty testovat. Jak jejich test dopadl? Co si myslí o nových vůních a které je nejvíce oslovily? Přečtete si jejich recenze.

Testovali jsme 3 druhy WC bloků Domestos Power 5 (nové WC bloky Růžová Magnolie a Levandule, WC blok Borovice ) a WC gel Domestos 24H PINK FRESH.

domestos

Milada

Wc bloky mne nadchly, a to zejména růžová magnolie. Mám ráda květinové vůně, takže jsem ráda, že si mohu koupit i WC blok s vůní květin. Levandule také krásně voní, ale magnolie mi voněla víc. Všechny WC bloky krásně pění a toaleta má pak svěží vůni. WC gel je klasika, dodá toaletě potřebnou čistotu a desinfekci. Jsem se všemi produkty moc spokojená a děkuji za testování.

Iva Krausová

Chtěla jsem poděkovat za možnost testovat výrobky značky Domestos. Jsme velká rodina, mám tři syny, takže toaletu neustále uklízím a udržuji v čistotě. WC bloky používáme stále, WC gel tak 2x za týden. Velmi mi voněly Levandule a Pink Magnolie, obě tyto vůně jsou moc hezké a příjemné. Také si mi líbí růžový obal Domestos gelu. Gel je pro mne jistotou, že jsou všechny bakterie a viry zneškodněné a povrch mísy je čistý. Testování – za mne všechny produkty mají jedničku.

caj60

Výrobky značky Domestos používáme - hlavně co se týká čisticích prostředků a kupujeme většinou velké balení, teď nám přišlo vhod Domestos Pine 5 litrů a já mohu doporučit Čistič odpadů - na chalupě máme staré odpady i septik a než se pustíme do rekonstrukce odpadů, tak čističe jsou nepostradatelnými

redial

Domestos - pro mě značka kvality, záruky čistoty a vůně. Mám ráda WC bloky s bohatou pěnou. Díky testování jsem si jista, že naše toaleta nebude zaneřáděna vodním kamenem, bude lesklá, čistá, voňavá. Spokojenost na 110%. Děkuji za možnost testování.

vlahy

Výrobky Domestos kupuji pravidelně, takže i s těmito novinkami jsem byla spokojená, jak s přípravkem na wc, který dobře vyčistí, tak i s kuličkami, které příjemné provoní toaletu.

Gabina K

WC bloky jsou skvělé všechny tři – velmi příjemné vůně, krásně pění, svěží pocit po spláchnutí. Gel – dobře čistí, je na něj spolehnutí.

 

Více se o přípravcích Domestos dozvíte ZDE 

Na další čtenářské recenze se můžete těšit v dalším článku

Naše články: